Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Barové židle 2 ks vínové samet

Značka: prodejce neuvedl

Barové židle 2 ks vínové samet

Popis produktu

Náš set 2 barových židlí v elegantním, ale moderním stylu se dokonale hodí do celé řady prostor, jako je domácnost, kancelář, bar, kavárna atd.Sedák a opěradlo, čalouněné měkkým sametovým materiálem, vám nabídnou pohodlné posezení. Nohy z masivního bukového dřeva a práškově lakovaný černý kruh tvoří stabilní a bytelnou základnu této stabilní židle. Integrovaná opěrka nohou umožňuje nalézt ještě pohodlnější polohu vsedě.Barva: vínováMateriál: samet (100% polyester), masivní bukové dřevoCelkové rozměry: 48 x 55 x 106 cm (Š x H x V)Rozměry sedáku: 43 x 38 cm (Š x H)Výška sedáku od země: 70 cmVýška opěradla: 34 cmVestavěná opěrka na nohyMontáž nutná: anoMaximální nosnost: 110 kg
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4026916
UPC kód (EAN) 8719883988337
Pozice v kategorii 329. (v Barové židle)
Pozice v kategorii 72140. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.