Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Bestway Nafukovací ostrov pro 5 osob Sunny Lounge 291 x 265 x 83 cm

Značka: prodejce neuvedl

Bestway Nafukovací ostrov pro 5 osob Sunny Lounge 291 x 265 x 83 cm

Popis produktu

Pozvěte své přátele ke stylovému odpočinku na tomto nafukovacím plovoucím ostrově Sunny Lounge od Bestway! Můžete ho rychle nafouknout i vyfouknout.Tento prostorný plovoucí ostrov pojme až 5 osob s maximální nosností 450 kg. Ve střední části je okno se síťovinou, kde si můžete smočit nohy do vody. Odnímatelná stříška, která zablokuje většinu škodlivých paprsků, vytvoří báječně chladivý stín. Nafukovací ostrov je navržený s 5 držáky na nápoje a občerstvení. 2 odolné rukojeti vám usnadní nalodění nebo přesun do vody. Tři opěradla vám poskytnou větší oporu a pohodlí pro vaše chvíle relaxace.Barva: modrá a oranžováMateriál: vinylRozměry nafouknutého produktu: 291 x 265 x 83 cm (D x Š x V)Kapacita až 5 osobMaximální nosnost: 450 kg5 držáků na nápoje a občerstveníSíťované okno, kde můžete smočit nohy do vodyOdnímatelné zastínění, které vám zajistí stín v horkých letních dnech2 odolné rukojeti pro snadné naloděníTři pohodlná opěradlaBestway číslo položky: 43407Balení obsahuje:1 x nafukovací ostrov1 x odnímatelné zastínění1 x záplata na opravu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970522
UPC kód (EAN) 8720286136294

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.