Bezdrátová sluchátka / FlowMe TWS F9 Stereo / Bílé

Značka: prodejce neuvedl

Bezdrátová sluchátka / FlowMe TWS F9 Stereo / Bílé

Popis produktu

Špičkový zvuk 9D HiFi Stereo sound

 

Bezdrátová sluchátka FlowMe TWS F9 Stereo jsou vybavena spoustou užitečných funkcí, které nadchnou i náročné uživatele. Samozřejmostí je automatické rychlé párování prostřednictvím nejnovějšího bluetooth 5.0 kompatibilní s operačními systémy Android a IOS. Bluetooth 5.0 je navíc energeticky mnohem šetrnější, než předchozí generace, takže výrazně prodlužuje dobu poslechu na jednonabití.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém pro odstranění vnějších šumů

 

 

Skvělý poslech s čistým zvukem ve výškách a hlubokými basy zajišťuje vylepšený systém HiFi 9D sound stereo. Dokonalý a ničím nerušený zážitek z hudby si užijete se systém pro odstranění vnějších hluků a šumů CVC 8.0 Noise Cancelling.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Až 6 hodin poslechu na jedno nabití

 

 

Sluchátka TWS F9 Stereo mají každé integrovanou baterii s kapacitou 55mAh.  Ta zaručuje 5-6 hodin nepřetržitého poslechu hudby, nebo až 15 hodin telefonního hovoru na jedno nabití. Dobíjecí box nabízí až 10 opakovaných dobíjecích cyklů do plné kapacity sluchátek se systémem "fastcharging", který dobije sluchátka za 1 hodinu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobíjecí pouzdro jako záložní zdroj energie

 

 

Dobíjecí pouzdro má kapacitu baterie 2600mAh. Tu můžete využít na opakované dobíjení sluchátek a zároveň jako PowerBanku k dobíjení ostatních zařízení, jako  například mobilní telefon. Dobíjecí box je vybaven USB výstupem 1A / 5V, do kterého stačí připojit dobíjecí kabel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odolnost IPX7

 

 

Sluchátka TWS F9 Stereo jsou konstruována s certifikovanou odolností IPX7. Kromě odolnosti proti prachu a nárazu můžete sluchátka používat také při plavání, nebo koupání, protože jsou 100% vodotěsná. Pozor, používání sluchátek pod vodou výrazně snižuje dosah bluetooth. Při používání ve vodě lze počítat s dosahem signálu okolo 10 metrů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hands Free

 

 

Se sluchátky TWS F9 Stereo můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu a zároveň také vyřizovat příchozí hovory. Kombinace integrovaného mikrofonu a dotykového ovládání "one touch" na bocích sluchátek umožňuje jedním stiskem přijmout, odmítnout, nebo zakončit hovor. Funkce je aktivní automaticky, jakmile spárujete sluchátka s mobilním telefonem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Perfektně padnou

 

 

Sluchátka TWS F9 Stereo jsou jako stvořená k pohybovým aktivitám. Jejich ergonomicky navržený tvar poskytuje komfort během dlouhého poslechu, perfektně drží za všech okolností a dokonale izolují od okolního prostředí. Aby Vám sluchátka perfektně seděla, součástí balení jsou tři sady gumových náušníků různých velikostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LED ukazatel stavu nabití

 

 

Pro neustálý přehled o aktuální kapacitě baterie sluchátek je dobíjecí pouzdro vybavené LED ukazatelem aktuálního stavu baterie. Na displeji s číslem vidíte stav baterie dobíjecího pouzdra, čárky ukazují stav baterie každého sluchátka. Díky podsvícení vypadají sluchátka elegantně i v zavřeném boxu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsah balení

 

 


 • Sluchátka TWS F9 Stereo

 • Sada 3 velikostí náhradních gumiček

 • Dobíjecí kabel

 • Manuál


 •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Intuitivní ovládání

 

 


 • Zapnutí a vypnutí

 • Přehrávání

 • Pauza

 • Následující skladba

 • Příjem hovoru

 • Ukončení hovoru

 • Odmítnutí hovoru


 •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 2103982
Pozice v kategorii 379. (v Sluchátka)
Pozice v kategorii 15403. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.