Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Bezpečnostní zábrana k postýlce 150 x 42 cm zelená

Značka: prodejce neuvedl

Bezpečnostní zábrana k postýlce 150 x 42 cm zelená

Popis produktu

Tato bezpečnostní dětská zábrana k posteli ochrání vaše batolata během spánku před pádem z postele. Naše zábrany jsou na každé straně vybavené knoflíkem, který umožňuje zábranu chytře sklopit pro snadné ukládání a vyjímání dítěte z postýlky.Tento mantinel do postýlky je vhodný pro děti od 18 měsíců do 5 let. Lze ho použít pro všechny postele (kromě paland, dětských postelí, vodních postelí nebo postelí s nafukovacími matracemi) s matracemi o tloušťce 10–20 cm.Tato bezpečnostní zábrana je vyrobena z pratelného polyesterového materiálu a lehké kovové trubky. Lze ji rychle nainstalovat a snadno složit pro skladování.Barva: zelenáHmotnost: 2,3 kgMateriál: polyesterová tkanina + kovové trubkyCelková velikost (při plném vysunutí): 150 x 36,5 x 42 cm (D x H x V)Vhodné pro matrace o tloušťce 10–20 cmPoužijte pouze pro matrace s minimální velikostí 90 x 190 cm a maximální velikostí 155 x 190 cmVhodné pro děti ve věku od 18 měsíců do 5 letNení vhodné pro děti starší než 5 let a nemohoucí dospělé nebo v jiném než domácím prostředíS průhlednou síťovinouRychlá a snadná montážMateriál: Polyester: 100%

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970675
UPC kód (EAN) 8718475948803
Pozice v kategorii 5. (v Zábrany na postele)
Pozice v kategorii 907. (v Péče o dítě)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.