Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Bílá dámská kabelka se stříbrnou kamufláží S534 GROSSO Bílá / Smetanová, 30/37 x 25 x 15 cm, ekologická kůže

Značka: prodejce neuvedl

Bílá dámská kabelka se stříbrnou kamufláží S534 GROSSO Bílá / Smetanová, 30/37 x 25 x 15 cm, ekologická kůže

Popis produktu

Dámská kabelka s dlouhými uchy přes rameno v maskáčovém stříbrném designu GROSSO .   Kabelka má vyztužené stěny, proto krásně drží svůj půvabný kónický tvar.   Nosí se pohodlně přes rameno, ucha má vysoká 22 cm.   Kabelka se zapíná na zip.   Uvnitř najdete podšívku se dvěmi velkými bočními kapsami, z nichž jedna je na zip.   Na zadní straně má také velkou kapsu na zip.   Kovové doplňky jsou ve stříbrném provedení .           , Zapínání: zip, Zadní kapsa na zip: ano, Materiál: ekologická kůže, Vnitřní přepážka: ne, Velikost: 30/37 x 25 x 15 cm, Výška ramínka: 22 cm, Způsob nošení: přes rameno, Počet přihrádek: 2, Barva: bílá matná se stříbrnou kamufláží, Ramínko přes rameno: bez přídavného raménka, Barva kovových doplňků: stříbrná, Formát A4: Ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce GROSSO
UCPS kód 317240
Pozice v kategorii 2610. (v Kabelky)
Pozice v kategorii 343365. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.