Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

BMW 283 Elektrická motorka pro děti červená 6 V

Značka: prodejce neuvedl

BMW 283 Elektrická motorka pro děti červená 6 V

Popis produktu

Tato elektrická motorka značky BMW kombinuje sportovní styl se skvělými vlastostmi, které děti oceňují. Má zářivou červenou barvu, takže zaručeně upoutá .Dva zvuky klaksonu a další doplňky dodávají motorce realistický ráz . Má dva rychlostní stupně ve směru dopředu i dozadu, které jsou ovládané pedálem, takže je zároveň bezpečná i snadno ovladatelná. Zabudované rádio se zapíná na klíč, takže hudba začne hrát jakmile nastartujete. Tato motorka dětem poskytne skvělý způsob jak si zábavnou a hravou formou natrénovat rovnováhu a koordinaci, čímž se zároveň zvýší jejich sebevědomí.Montáž je skutečně jednoduchá.Barva: ČervenáRozměry: 106,8 x 50 x 65,7 cm ( D x Š x V )Materiál: PlastOficiální licence, originální produktMaximální nosnost: 30 kgMotor: DC 6V / 30 WBaterie: 6 V / 7 AhNaíjačka: DC 8V / 750 mARychlost: 2,8–4 km / h2 zvuky klaksonuZabudované rádio na klíčDva rychlostní stupně ve směru dopředu a dozadu, ovládání pedálemSnadná montážUpozornění: Používat pouze pod přímým dohledem dospělé osobyUpozornění: Nepoužívejte tuto hračku jinde než na soukromých pozemcích, jinak vzrůstá riziko nehodyUpozornění: Není vhodná pro děti mladší 36 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970668
UPC kód (EAN) 8718475931386
Pozice v kategorii 2. (v Elektrická vozítka)
Pozice v kategorii 13932. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.