Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Botanic Catuaba drť 100g

Značka: prodejce neuvedl

Botanic Catuaba drť 100g

Popis produktu

V Jižní Americe bychom narazili na strom jménem Erythroxylum catuaba. Jedná se o středně vysoký listnatý strom dorůstající výšky kolem 5 metrů. Ná středně velké listy a mohutný provazovitý kmen. Jeho jméno, tedy Catuaba, znamné v jazyce indiánů - to co dává indiánům sílu. Jsou to právě oni, kteří strom začali využívat pro jeho afrodiziakální účinky. Tyto účinky se postupně rozšířily mezi kolonizátory. Tak se strom postupně dostal až k nám. Ideální je pro Catuabu mokřitá půda a středně vysoké teploty. Některé odrůdy snáší mrazy lépe, avšak zima jim celkově moc nesvědčí. Složení V Catuabě bychom nalezli spoustu důležitých látek. Jsou jimi především alkaloidy, taniny, aromatické oleje a pryskyřice. Dále bychom narazili na fytosteriny a podobné. Jako nejdůležitější můžeme považovat látku, kterou izoloval jeden vrazilkcý výzkumník v roce 1958. Jedná se o látku velmi podobnou Yohimbinu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Botanic
UCPS kód 3555102
UPC kód (EAN) 8595658700386
Pozice v kategorii 255. (v Doplňky stravy)
Pozice v kategorii 2177. (v Krása, zdraví a drogerie)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.