BRW Kaspian Skříň SZF5D2S Wenge

Značka:

BRW Kaspian Skříň SZF5D2S Wenge

Materiál:

Lamino

Popis produktu

Zobrazit více

Popis produktu

Šatní skříň se zrcadlem ze systému Kaspian SZF5D2S v oblíbené barevě Dub Sonoma. Tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek umožňuje bezúchytkové otvírání. Uvnitř skříně jsou poličky, tyč na ramínka a 2 zásuvky.
Dodáváno v demontu. Montáž je s přiloženým návodem jednoduchá.
Krásný sektorový nábytek KASPIAN zaujme každého, kdo hledá netradiční řešení interiéru svého domova. Svobodu v zařizování interiéru zajistí 26 různých modulů, které si můžete vybírat v barevném provedení: dub sonoma, dub monument, wenge a kombinaci wenge/šedý vysoký lesk. Tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek nahrazuje úchytky
Zobrazit více

Popis produktu

Šatní skříň se zrcadlem (SZF5D2S) barvy wenge patří do systému Kaspian.
Úložný prostor tvoří police, tyč na ramínka a 2 menší zásuvky. Tvarovaná přední hrana dvířek a čel zásuvek umožňuje bezúchytkové otvírání.
Skříň je vyrobena z lamina, které je nenáročné na údržbu. Montáž je snadná.
Sektorový nábytek Kaspian je ideální pro ty, kteří hledají netradiční nápady pro svůj interiér. Svobodu uspořádání poskytuje 26 různých prvků, které si můžete vybrat z nabídky různých barevných provedení.
 Z tohoto nábytku si snadno zařídíte obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj či předsíň.
Zobrazit více

Detaily produktu

UCPS kód 4260148

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.