UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Cangaroo Dětská cestovní ohrádka Bylo, nebylo - jeans

Značka: prodejce neuvedl

Cangaroo Dětská cestovní ohrádka Bylo, nebylo - jeans

Popis produktu

Ohrádka Bylo, nebylo. Vlastnosti: - je určená pro děti od narození do 3 let s váhou do 15 kg a výškou do 86,4 cm, - je vhodná na doma i na cesty, - zabere minimum místa a překvapivě snadno se přepravuje, - děti si v ní užijí mnoho zábavy a zejména ty nejmenší v ní mohou i bezpečně spát. - nad ohrádkou je zavěšený hrací kolotoč se 4 hračkami, který si především ti nejmladší rychle oblíbí, - užitečnou vychytávkou je velká boční kapsa na hračky, - díky bočnímu vchodu na zip mohou děti snadno vcházet dovnitř a vycházet ven, - velká průhledná okénka ze síťoviny na delších stranách ohrádky uvítá jak zvídavý malý nájemník, tak starostliví rodiče, kteří o něm budou mít vždy snadno přehled, - ohrádka je vyrobená z velmi kvalitní lněné tkaniny a potěší krásným pohádkovým designem. Sada zahrnuje tašku pro snadnou přepravu a skládací matraci o tloušťce 1,5 cm. Ohrádka váží 8,2 kg a po složení má kompaktní rozměry 24 x 24 x 84 cm. Rozložená má rozměry 125 x 62 x 73 cm.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Cangaroo
UCPS kód 3221854
UPC kód (EAN) 3800146248406
Pozice v kategorii 16. (v Ohrádky)
Pozice v kategorii 2803. (v Péče o dítě)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.