Carun Bio Konopný sirup s rakytníkem 300 ml

Značka: prodejce neuvedl

Carun Bio Konopný sirup s rakytníkem 300 ml

Popis produktu

Carun konopný sirup s rakytníkem BIO bez přidaného cukru, chemických látek a konzervantů. Konopí má dlouhou historii a jeho příznivé účinky potvrzují tradice po celém světě, i rakytník patří mezi rostliny, které se používaly k léčení v Číně, Rusku nebo Mongolsku.
Konopný sirup se obecně doporučuje při: vyšší fyzické zátěži únava, stres psychická a fyzická vyčerpanost udržení zdraví.
Konopný sirup Carun je vhodný pro děti i těhotné ženy. 100% PŘÍRODNÍ BIO PRODUKT, bez přidaného cukru, chemických látek a konzervantů. Vegan.
Složení: jablečný koncentrát, rakytníková šťáva, vodní extrakt z konopí, citronová šťáva. Produkt ekologického zemědělství
Dávkování: děti do 12 let: 1 kávová lžička minimálně 1x denně
Dospělý: 1 polévková lžíce minimálně 1x denně Maximální denní dávka není stanovena.
Tip: sirup můžete užívat dle chuti, přidávat ho do vlažných nápojů nebo smíchat s vodou jako klasický sirup, pokud jej přidáte do teplejších nápojů, doporučuje se teplota cca do 45°C, aby si sirup zachoval všechny účinné látky.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Carun
UCPS kód 2314780
Pozice v kategorii 3. (v Sirupy)
Pozice v kategorii 119. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.