CDB Pharma DOGULE - PAMLSEK PRO PSY 250 G

Značka: prodejce neuvedl

CDB Pharma DOGULE - PAMLSEK PRO PSY 250 G

Popis produktu

Na téhle odměně si váš pes pošmákne jak v michelinské restauraci. Pamlsek pro psy s konopným olejem přinese psům zdraví a páníčkům pomůže s tréninkem.

průměr 12mm je vhodný pro malá i velká plemena
podporuje kvalitu srsti
100% přírodní složení
opravdové maso
ideální pomůcka při tréninku
vlastní jedinečná receptura

Připravili jsme vlastní speciální složení pamlsku tak, aby odpovídal vysokým nárokům normálních dnů. Obsahuje pouze přírodní, pečlivě vybrané a nakombinované ingredience.

sušené maso (kachna, losos, hovězí)
hovězí kolagen
mikrobiální protein
pivovarské kvasnice
sušená jablečná dřeň
konopný olej
vodní řasy (Kelpa, Spirulina, Chlorella)

Při sestavování receptury jsme nedělali kompromisy. Obsahují skutečné maso, které dodá živiny a neodolatelnou chuť. Přírodní hovězí kolagen podpoří klouby a šlachy, které dostávají při tréninku zabrat. Díky mikrobiálnímu proteinu a kvasnicím se Dogule snadno tráví a podpoří zažívání. Kelpa brání vzniku zubního kamene a potlačuje zápach z úst. Spirulina a Chlorella jsou silné antioxidanty plné vitamínů a minerálů. Konopný olej pak obsahuje až 80 % esenciálních mastných kyselin, které jsou pro zdravý vývoj psa nezbytné Navíc podporuje srst, která je pak pevná, hustá a zářivá.
Díky své velikosti se hodí pro malá, střední i velká plemena jako pamlsek, nebo odměna při tréninku. Dogule jsou zdravá a chutná cesta, jak vylepšit svému čtyřnožci trénink. Balení navíc obsahuje celých 250 g této dogroty!
Složení: kachní sušené maso, lososové sušené maso, hovězí sušené maso, hydrolyzovaná drůbeží játra, hovězí kolagen, pšeničné klíčky, sušená vejce, extrudovaná pohanka a rýže, sušená jablečná dřeň, mikrobiální protein, pivovarské kvasnice, konopný olej, vodní řasy Kelpa, Spirulina, Chlorella
Baleno do speciálního eco recyklovatelného obalu, neobsahuje žádné návykové látky, nepoužívejte k zasycení psa.
Obsah přirozených živin na 100g krmiva:
Bílkoviny 32%Tuky 19%Vláknina 4%Cukr 2%Sůl 0,6%
Uchovejte v chladu a temnu. Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců. Od data výroby uvedené na spodní části obalu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce CBD Pharma
UCPS kód 2835246
UPC kód (EAN) 8588008230107

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.