Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Cestovní taška Snowball 2w 52 cm red 65352-02 43.0 L červená

Značka: prodejce neuvedl

Cestovní taška Snowball 2w 52 cm red 65352-02 43.0 L červená

Popis produktu

Módní cestovní textilní taška se dvěma inline kolečky značky Snowball v elegantní červené barvě. Tuto tašku můžete vzít s sebou kamkoli, ať už na cestování, tak i na sportovní aktivity, pokud potřebujete tašku s kolečky, což je velmi praktické, funkční a spolehlivé. Vsaďte na kvalitu a preciznost v zpracování, vsaďte na Snowball. Vysunovací rukojeť s aretací 2 tichá inline kolečka 2 uši, které lze snadno spojit k sobě Hlavní kapsa s dvoucestným zipem Přední kapsa na zip Madlo pro přenášení 3 ochranné body vespod tašky 2 ochranné body zboku tašky Plastová ochrana mezi kolečky proti prodření Síťované přihrádky a kapsy na zip uvnitř tašky Bezpečnostní popruhy jsou přítomny uvnitř tašky Loga Snowball Černé detaily
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Snowball
UCPS kód 477906
Pozice v kategorii 872. (v Cestovní zavazadla, kufry)
Pozice v kategorii 340849. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.