Chrastítko na kočárek koule

Značka: Prodejce neuvedl

Chrastítko na kočárek koule

Popis produktu

Chrastítko - zábrana na kočárek. Představují jednoduchý, avšak dobrý prostředek, jak zvýšit bezpečí miminka uloženého v kočárku. Zábrana zmenšuje opticky i prakticky velikost otvoru mezi peřinkou a střechou kočáru, navíc svou barevností, tvarem figurek a jejich chřestěním upoutává pozornost malého dítěte, které bezpečně leží v kočárku. Zábrana na kočárek však samozřejmě nenahrazuje další bezpečnostní prvky, ani přímý dohled dospělé osoby.
Figurky z tvrdého plastu, navlečené na mírně pružícím lanku, jsou barevné a jednoduše tvarované, jejich údržba je nenáročná (stačí umýt v mýdlové vodě). Stejně jako pískací hračky a chrastítka i zábrany na kočárek spadají do kategorie hraček vydávající zvuk. Jako takové jsou vhodným pomocníkem rodičů při sledování správného vývoje miminka. Pokud se dítě neotáčí za zvukem či barevným předmětem, velmi často to signalizuje poruchu sluchu (popř. zraku), a jakákoliv chřestící hračka je dobrým a snadno přístupným předmětem, jak si ověřit, že je dítě v pořádku. Navíc zábrana na kočárek je zároveň vhodnou hračkou pro upoutání pozornosti dítěte během cesty v kočáře, pokud dítě není na cestování zvyklé.
Upínání zábran na kočárek je standardizované pro všechny typy kočárků: jednoduchým zaháknutím, případně provlečením krajních kruhů zábrany skrz poutka na bocích střechy kočáru a následným zajištěním. Zábrany na kočárek, které dodáváme v mnoha barevných variacích a motivech, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných a stálobarevných materiálů, podléhajícím přísným hygienickým normám.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Profibaby
UCPS kód 71807

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.