Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Concept, OPK5460ss Odsavač par komínový 60 cm SINFONIA

Značka: prodejce neuvedl

Concept, OPK5460ss Odsavač par komínový 60 cm SINFONIA

Popis produktu

Extra výkon
Dálkové ovládání
Odložené zapnutí

Extra výkon odsavače
Komínový odsavač par OPK5460ss nabízí velmi efektivní odtah s výkonem 756 m3 za hodinu. Poskytuje 3 stupně odvětrávání (nízký, střední a vysoký) a funkci Booster pro docílení okamžitého nastavení maximálního výkonu v momentě, kdy potřebujete odsát větší množství par či nežádoucích pachů. Po ukončení vaření můžete aktivovat odložené vypnutí, díky kterému bude odsavač po dobu 3 minut odvětrávat zbytkové páry v kuchyni a poté se sám vypne.

Snadné ovládání
Odsavač je vybaven dotykovým panelem s LED podsvícením, které mu přidává na atraktivitě a zajišťuje maximální komfort při jeho obsluze. Každá funkce má své vlastní tlačítko, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Stejně jednoduché je i ovládání pomocí dálkového ovladače, se kterým navíc eliminujete otisky prstů na ovládacím panelu, takže váš odsavač bude pořád zářit čistotou.

Účinná recirkulace
Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijte jednoduše funkci recirkulace. V takovém případě je nutné přidat za tukový filtr ještě filtr uhlíkový, který pohlcuje pachy. Vzduch se přečistí a fouká zpět do místnosti. Uhlíkové filtry je nutné pravidelně měnit, v závislosti na četnosti využívání odsavače.

Čištění tukových filtrů
Tukové filtry slouží k zachytávání mastného prachu a aby vám dobře sloužily, je nutná jejich pravidelná kontrola a údržba. Jednoduše filtry vyjměte z těla odsavače, vložte do myčky nádobí a spusťte program s nižší teplotou, vyhněte se použití agresivních mycích prostředků. Pokud nemáte přístup k myčce, odmočte filtry v teplé jarové vodě a poté je vyčistěte pomocí kartáčku.

Úsporné LED osvětlení
Extra úsporné LED diody vám dokonale osvítí varnou desku. Hlavní výhodou je vysoká úspora elektrické energie oproti klasickým žárovkám a výrazně delší životnost.

Variabilní výška odsavače
Výška odsavače je zpravidla udávaná v minimálních a maximálních hodnotách. V balení jsou k dispozici dva komíny, které do sebe zapadají, takže si výšku můžete nastavit přesně podle svých potřeb.

Jak vybrat odsavač?
Výkon odsavače by měl odpovídat 7 – 10násobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím prostorem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochu, kdy minimální vzdálenost nad elektrickou i plynovou deskou je 530 mm.

Technické parametry:

Design SINFONIA - nerez
Energetická třída A
Dotykové ovládání
Dálkový ovladač
Bíle podsvícené ovládání
Možnost odtahu nebo recirkulace
3 stupně výkonu
Max. výkon: 800 m3/hod.
Funkce Booster
Max. hlučnost na nejvyšším stupni: 71 dB
2x LED osvětlení 1,5 W
Průměr odtahu: 150 mm
Zpětná klapka
3x kovový filtr proti mastnotám
Pružné výstupní potrubí

Příslušenství k dokoupení:

Uhlíkový filtr – 61990411 (potřeba 2 ks)Detailní popis:

Výška: 415 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 430 mm
1 motor/ventilátor
Minimální vzdálenost od elektrické/plynové varné desky: 530 mm
Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
Příkon: 253 W
Hmotnost: 21 kg
Hlučnost: 63 dB (A)
Odsavač par je včetně připojovacího kabelu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Concept
UCPS kód 3208435
Pozice v kategorii 12. (v Digestoře)
Pozice v kategorii 27562. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.