Contigo Jedlé lžičky Magic Masala z Indie, 6 ks

Značka: prodejce neuvedl

Contigo Jedlé lžičky Magic Masala z Indie, 6 ks

Popis produktu

Jednorázové plastové příbory končí v odpadu v obrovském množství a recykluje se jen velmi malá část. Můžete to změnit:


Tyto originální lžičky nekončí po jídle v koši, ale ve vašich ústech. Jsou vyrobeny z různých druhů mouky bez umělých přísad a přidaného cukru, zcela veganské. Nemají výraznou chuť, jen příchuť slavné směsi koření masala, a při jídle zůstávají stabilní alespoň 30 minut. Jsou 100% biologicky rozložitelné a i sáček, ve kterém jsou zabaleny, je vyroben z rozložitelného kukuřičného škrobu. Jedlé lžičky slouží jako příbor a zákusek v jednom, a také dobře vypadají.


Už vás nebaví jednorázové příbory nebo si chcete ušetřit mytí nádobí? Pak jsou tyto lžičky právě pro vás. Ať už se chystáte na cesty, chcete zaujmout hosty na párty nebo připravujete rodinnou večeři, s těmito lžičkami je zábava zaručena.


Vyrobena v Indii za fair trade podmínek v reakci na rostoucí hromady odpadu

Tyto inovativní jedlé lžičky vyrábí v Indii mladá společnost Trishula s pouhými 14 zaměstnanci. Rozhodující myšlenkou byla snaha omezit množství odpadu, které z pouličního prodeje jídla v Indii znečišťuje města a řeky. Jedlá lžička je ekologická, chutná i praktická a přitom jednoduchá. Jednorázové plastové nádobí bylo v celé Indii v roce 2019 zakázáno. Společnost Trishula ale i nadále nabízí bezpečnou, férově placenou a kvalifikovanou práci a své zboží exportuje do zemí, které se ještě stále potýkají s horami odpadu z jednorázového plastového nádobí. 


Délka lžičky: 14 cm.


Balení: 6 lžiček. Celková hmotnost: 54 g


Složení: pšeničná mouka (45 %), rýžová mouka, prosná mouka, ovesná mouka (10 %), směs koření (6 %: sušené mango, koriandr, kmín, kurkuma), ječná mouka, cizrnová mouka, sůl, voda.

Energetická hodnota:
1 544 kJ/370 kcal


 Tuky:
1,02 g


      z toho nasycené mastné kyseliny:
0,2 g


 Sacharidy:
65,8 g


      z toho cukry:
2 g


 Vláknina:
8,7 g


 Bílkoviny:
13,15 g


 Sůl:
2,2 g 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Contigo
UCPS kód 1966845
UPC kód (EAN) 4061747999411
Pozice v kategorii 51. (v Dekorativní vázy)
Pozice v kategorii 37543. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.