CZ pánev +PO d24 GUSTO PLUS, 2,5l, v. 6,5cm, 2ucha

Značka: prodejce neuvedl

CZ pánev +PO d24 GUSTO PLUS, 2,5l, v. 6,5cm, 2ucha

Popis produktu

Druh ohřevu: plyn, elektrika, sklokeramika, halogen
Vhodné do myčky: ANO (nedoporučujume)
Parametry: pr. 24 cm x v. 6,5 cm x obj. 2,5 l
Pánev GUSTO PLUS má povlak s vynikajícími nepřilnavými vlastnostmi. Extra odolné tělo z litého hliníku. Extra odolnost a pevnost proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost. Vyrobený z recyklovaného, zcela přírodního materiálu, s technologií šetrnou k životnímu prostředí. Dělá lahodná jídla s použitím velmi malého množství oleje. PTFE povlak extra odolný proti poškrábání a silikonový vnější povlak odolný vůči vysokým teplotám. Špičková technologie v oblasti sopečného povlaku s vlastnostmi připravenými společností Weilburg s 5 vrstvami vulkanického povlaku. Povlak je odolný až do 70 000 umytí.

POUŽÍVÁNÍ
Před prvním použitím:
Nové nádobí nejprve vyčistěte horkou vodou a běžným prostředkem na mytí nádobí. Poté dobře osušte a vnitřní povrch lehce promažte. Nádobí je nyní připraveno k použití. Prázdné nádobí krátce zahřejte na středním plameni a pokrm opečte zprudka ze všech stran. Konečné vaření se provádí při nižší teplotě. Během vaření nenechávejte pánev nebo hrnec delší dobu bez dozoru.
Vhodné oleje a tuky:
Vezměte prosím na vědomí, že nevhodné tuky a oleje se při vysoké teplotě spálí a na vašem nádobí zanechají černé zbytky, které bude obtížné odstranit a nepříznivě ovlivní také nepřilnavé vlastnosti.
Vezměte prosím na vědomí následující:
Máslo a margarín obsahují vodu, sůl a mléčné bílkoviny, a proto rychle hoří. Doporučujeme použít střední teplotu (přibližně 160 °C) pro dobrý výkon při vaření, a proto je vhodný k promíchání zeleniny atd. Jelikož se integrované lité rukojeti nebo rukojeti z nerezové oceli během používání zahřívají, používejte k manipulaci s nimi vždy silné suché hadříky nebo chňapky.

ČIŠTĚNÍ
Vaše nádobí a pánve budou zářivě čisté díky horké vodě, mycímu prostředku a houbičce. Výrobek lze mýt v myčce na nádobí, ale pro udržení dlouhé životnosti to nedoporučujeme. Zkontrolujte dno a skleněnou nepřilnavou varnou plochu, zda na nich nejsou stopy nečistot. K čištění nepřilnavého povlaku nepoužívejte žádné kovové výrobky ani abrazivní chemické čisticí prostředky.

DŮLEŽITÉ
Přehřátí může poškodit nepřilnavost vašeho produktu. Mixéry nebo elektrické ruční šlehače by neměly být používány v žádném produktu. Způsobí trvalé poškození všech povrchů.

*Nekrájejte jídlo přímo na nepřilnavý povrch.
*Nepoužívejte nepřilnavé nádobí, pekáč v troubě.
*Nezahřívejte prázdný hrnec a nenechte pánev vařit nasucho.
*Nepřehřívejte, protože jinak se poškodí nepřilnavost. Vyvarujte se používání ostrých nebo špičatých předmětů. Používejte kuchyňské pomůcky ze dřeva nebo tepelně odolného plastu.

ZÁRUKA
KORKMAZ ručí za bezchybnost výrobku k datu nákupu.
Tato záruka nezahrnuje žádné potenciální chyby, které vyplývají z nesprávného použití, závady, které se mohou objevit při profesionálním používání, nebo závady, které se mohou objevit v důsledku pádu nebo nárazu. Kromě toho na skvrny, barevné vady a škrábance, které se mohou vytvořit ve vnitřní nebo vnější části výrobku, se nevztahuje záruka. KORKMAZ, zaručuje, že jeho nepřilnavý povlak je v souladu s kódy a předpisy vztahujícími se na materiály přicházející do styku s potravinami.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce CZ
UCPS kód 3113067
UPC kód (EAN) 8691607013542
Pozice v kategorii 409. (v Pánve)
Pozice v kategorii 20123. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.