Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Data, audio kabel UPA12, Jack 3,5mm - Jack 3,5mm, mikrofon, 1m, černá

Značka: prodejce neuvedl

Data, audio kabel  UPA12, Jack 3,5mm - Jack 3,5mm, mikrofon, 1m, černá

Popis produktu

Moderní audio kabel HOCO UPA12. Je to ideální řešení pro připojení přenosných zvukových zařízení, jako jsou smartphony, tablety, MP3 a MP4 přehrávače, autorádio systémy, přenosné reproduktory. Umožňuje lineární ovládání připojeného zařízení pomocí mikrofonu. Konektory jsou vyrobeny z eloxované hliníkové slitiny, vnější kabelový TPE povlak je pokryt nylonovým opletem. Kabel má tlačítko, které umožňuje přijímat hovory a ovládat přehrávání hudby. Specifikace: Délka: 1m Hmotnost: 10g Kabel: nylonový TPE + opletení Konektor Jack 3,5: měděná pozlacená slitina
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce HOCO
UCPS kód 4000848
UPC kód (EAN) 6957531079316

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.