Dekoria Potah na pohovku IKEA Karlstad 3-místná, nerozkládací, krátký, bílá a tmavě modrá, pohovka Karlstad 3-místná, Velvet, 704-34

Značka: prodejce neuvedl

Dekoria Potah na pohovku IKEA  Karlstad 3-místná, nerozkládací, krátký, bílá a tmavě modrá, pohovka Karlstad 3-místná, Velvet, 704-34
V nabídce 99999 ks
Předpokládané datum dodání: 22. 7.

Popis produktu

Vysoce kvalitní potah na pohovku Ikea Karlstad. S novým potahem Vaše pohovka bude Vám znovu sloužit!
Každý potah je pro Vás pečlivě a speciálně vyroben. Svým pokojům tak můžete přidat zvláštní kouzlo. Potah lze snadno nasadit a sundat.
Naše potahy nejsou originální produkty od Ikea. Zobrazená nabídka zahrnuje pouze potah, nikoli celou pohovku. Zkontrolujte si vždy správnost Vaší volby – zdali opravdu máte zadaný typ pohovky (některé typy mohou být sice vzhledově podobné, ale rozměrově se liší).
Nabízíme mnoho různých kolekcí látek. Projděte si naše webové stránky a najděte tu správnou látku pro svoji pohovku, křeslo nebo podnožku. Pokud si stále nejste jisti, objednejte si vzorky látek nezávazně a zdarma a přesvědčte se sami o barvě, struktuře a kvalitě našich látek.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Dekoria
UCPS kód 5246841
UPC kód (EAN) 5902582181571
Pozice v kategorii 777. (v Sedací soupravy)
Pozice v kategorii 2403. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.