DIG-NET, Bílá komoda se šuplíky a vyřezáváním do obloučku Famia Bílá, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

DIG-NET, Bílá komoda se šuplíky a vyřezáváním do obloučku Famia Bílá, LTD lamino

Popis produktu

Krásná komoda široká 110 cm nabízí spoustu úložných možností v 5 větších i menších šuplících. Můžete ji doplnit nadstavbou se zrcadlem, což bude vypadat opravdu báječně! Rozměry: šířka 110 cm, výška 90 cm, hloubka 41 cm. K této komodě svými rozměry pasuje toaletka s poličkami. Prohlédněte si další elementy z kolekce Famia.
Komoda do dívčího pokoje Famia
Dětský pokoj Famia, to je klasická kolekce nábytku pro děti různého věku. Díky klidným a jemným barvám máte volnou ruku v dalším zařízení a vymalování interiéru. Jednotlivé kousky jsou vybaveny spodními zásuvkami, do kterých lehce dosáhnou i ty nejmenší dítka. Za pozornost stojí zajímavé vyřezávání spodních částí do obloučku. Celkově tato kolekce nabízí spoustu úložného prostoru v podobě komod, polic, nebo zásuvek pod postel - tu dodáme včetně velmi pohodlné bonellové matrace a roštu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lenart
UCPS kód 3632162
Pozice v kategorii 480. (v Psací stoly)
Pozice v kategorii 36455. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.