Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

DIG-NET, Bílý psací stůl se skříňkou a poličkou Famia

Značka: prodejce neuvedl

DIG-NET, Bílý psací stůl se skříňkou a poličkou Famia

Popis produktu

Klasický psací stůl široký 110 cm s poličkou a skříňkou s policemi, která je opět krásně ve spodní části vyřezána do obloučku. Rozměry: šířka 110 cm, výška 76 cm, hloubka 51 cm. Psací stůl můžete doplnit nadstavbou s poličkami. Prohlédněte si další elementy z kolekce Famia.
Psací stůl do dívčího pokoje Famia
Dětský pokoj Famia, to je klasická kolekce nábytku pro děti různého věku. Díky klidným a jemným barvám máte volnou ruku v dalším zařízení a vymalování interiéru. Jednotlivé kousky jsou vybaveny spodními zásuvkami, do kterých lehce dosáhnou i ty nejmenší dítka. Za pozornost stojí zajímavé vyřezávání spodních částí do obloučku. Celkově tato kolekce nabízí spoustu úložného prostoru v podobě komod, polic, nebo zásuvek pod postel - tu dodáme včetně velmi pohodlné bonellové matrace a roštu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lenart
UCPS kód 3632160
Pozice v kategorii 688. (v Psací stoly)
Pozice v kategorii 34993. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.