Drewmax KD438 buková komoda Světlé dřevo, Masiv Buk

Značka: prodejce neuvedl

Drewmax KD438 buková komoda Světlé dřevo, Masiv Buk

Popis produktu

Pevně smontovaná komoda z exkluzivní kolekce Retro, vyrobená z bukového dřeva. Rozměry: šířka 137 cm, výška 95 cm, hloubka 43 cm. Zásuvky a dvířka s funkcí pomalého dovírání, stačí do nich jemně zatlačit - již žádné bouchání s dvířky! Vybírejte další díly z kolekce Retro.
Luxusní komoda z kolekce Retro 137 cm
Toto je jeden z těch kusů nábytku, který upoutá pozornost hned od dveří. Jde o spojení moderny s nádechem vintage stylu. Jednoduchý masivní korpus nábytku je osazen na vysokých nohách, které celé konstrukci dodaly lehkost. Nádherná buková čela zásuvek a skříněk zdobí subtilní úchytky vyřezané do dřeva, vytvářející moderní systém otevírání a zavírání. Celek doplňuje velká, dřevěná deska, která poslouží k vystavení rodinných fotografií nebo suvenýrů. 
Ve skříni je jedna police. Ve variantách zboží vybírejte barevné provedení, které má 11 odstínů lakování. Toto přírodní lakování rovněž chrání dřevo před nežádoucím poškozením a zvýrazňuje kresbu přírodního masivu. 

Zaručujeme materiál nejvyšší kvality s jedinečnou strukturou v dřevěném odstínu.
Nábytek Retro vyniká perfektní stabilitou a pevností.
Tento stabilní nábytek může sloužit ještě dalším generacím a vy oceníte zejména jeho okouzlující ušlechtilou kresbu textury dřeva.

 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Drewmax
UCPS kód 3314268
Pozice v kategorii 1577. (v Komody)
Pozice v kategorii 36207. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.