Drewmax KW339 vitrína Světlé dřevo, Masiv Dub

Značka: prodejce neuvedl

Drewmax KW339 vitrína Světlé dřevo, Masiv Dub

Popis produktu

Pevně smontovaná prosklená vitrína z exkluzivní kolekce Retro. Rozměry: šířka 95 cm, výška 195 cm, hloubka 40 cm. Zásuvky a dvířka s funkcí pomalého dovírání, stačí do nich jemně zatlačit - již žádné bouchání s dvířky! 
Prosklená komoda z kolekce Retro 
Nádherná vitrína, prosklená i z bočních stran, takže bude krásně vidět, co je v ní vystaveno. Ve variantách zboží vybírejte barevné provedení, které má 7 odstínů lakování. Toto přírodní lakování rovněž chrání dřevo před nežádoucím poškozením a zvýrazňuje kresbu přírodního masivu. Vybírejte další díly z kolekce Retro.

Zaručujeme materiál nejvyšší kvality s jedinečnou strukturou v dřevěném odstínu.
Nábytek Retro vyniká perfektní stabilitou a pevností.
Tento stabilní nábytek může sloužit ještě dalším generacím a vy oceníte zejména jeho okouzlující ušlechtilou kresbu textury dřeva.


Nábytek z masivu dub
Jestliže se rozhodnete pro dubovoý nábyek, pořídíte si domů opravdu majestátní nábytek, stejně jako je tento listnatý strom sám o sobě. Dubové dřevo - dříve využívané ke stavbě opevnění a bitevních lodí - je v nábytkovém průmyslu využíváno zejména pro jeho vysokou tvrdost (61 MPa), pevnost a s tím související trvanlivost. Nábytek z dubového masivu vydrží nejdelší dobu vzdorovat střídání vlhka a sucha a také mechanickému poškození. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Drewmax
UCPS kód 3314266
Pozice v kategorii 302. (v Vitríny a závěsné skříňky)
Pozice v kategorii 34715. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.