EGGER pracovní deska Egger 38 mm H2033 Dub Hunton tmavý

Značka: prodejce neuvedl

EGGER pracovní deska Egger 38 mm H2033  Dub Hunton tmavý

Popis produktu

Základní cena s DPH je za jeden běžný metr. Pracovní desku dodáme v délce 205 nebo 410 cm. Cena se zvýší podle délky,  kterou si vyberete (viz. volby níže). V ceně je započítaná hrana v dekoru desky, pro nalepení na koncové strany. V barvě pracovní desky je možné objednat také těsnící lištu, včetně koncovek a rohů. Pro doladění Vaší kuchyňské linky vybírejte zadní obkladovou desku do kuchyně ve stejném dekoru.
Pracovní deska Dub Hunton tmavý
Barva a charakter: Dub Hunton tmavý se svým výrazným plaňkováním, znatelnými prasklinami a suky je rustikálním, velmi autentickým dekorem. Umožňuje vytvářet zajímavé kontrasty jak u návrhů nábytku, tak při použití na pracovních deskách. Tmavý barevný odstín dodává rustikálnímu charakteru prken určitou eleganci. Povrchová struktura ST10 Deepskin Rough ještě více podtrhuje velmi autentický charakter dekoru. Dekor působí mnohem přírodnějším dojmem ve formátu XL s méně častějším opakováním suků a prasklin.

pracovní deska Egger je lehce udržovatelná, stálobarevná a vysoce odolná proti nárazům a oděrům, díky povrchové úpravě kvalitním lepidlem PUR a ochranným ultrafialovým lakem
nosným materiálem je dřevotřísková deska E1 síly 38 mm
deska má praktické zaoblené hrany bez spár. Profil a strukturu pracovní desky si můžete prohlédnout na obrázcích

Doporučení k údržbě a čištění pracovních desek na kuchyňskou linku
Pracovní desky nevyžaduji díky své odolné hygienické a neprodyšné povrchové úpravě žádnou zvláštní péči. Povrchové plochy jsou všeobecně snadno čistitelné. V zásadě by se měly zašpinění nebo rozsypané substance jako je čaj, káva, víno atp. neprodleně odstranit, protože delší doba jejich působení zvyšují náročnost čištění. Při nezbytném čištění musí být použity šetrné prostředky. Tyto nesmí obsahovat především žádné odírající složky, jelikož aplikace takovýchto prostředků může vést ke změnám lesku a k poškrábání. Jelikož může dojít ke všem typům znečištění, od lehkých a čerstvých až po silná a odolná, která mohou být způsobena nejrůznějšími substancemi, je správné čištění důležité.
Pozn.: barva na fotografiích se mohou lehce lišit od skutečnosti. Technický list ke stažení zde: egger-pracovni-desky.pdf
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce EGGER
UCPS kód 2241058
Pozice v kategorii 989. (v Kuchyňské linky)
Pozice v kategorii 59355. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.