EGGER zadní obkladová deska do kuchyně F093 ST15 Mramor Cipollino šedý

Značka: prodejce neuvedl

EGGER zadní obkladová deska do kuchyně F093 ST15 Mramor Cipollino šedý

Popis produktu

Základní cena s DPH je za jeden běžný metr. Obkladovou desku dodáme v délce 200 nebo 400 centimetrů. Výška desky je 64 cm a hloubka 0,9 cm. Cena se zvýší podle délky, kterou si vyberete (viz volby níže). Pozn.: barva na fotografiích se mohou lehce lišit od skutečnosti. 
Barva a charakter
Dekor Mramor Cipollino má velmi živou kresbu s výraznou hrou barev. Šedá barva spojuje neutrální studené šedé tóny s bílými a pískově zbarvenými prvky, což umožňuje harmonické kombinace s bílou a zejména s bíle zbarvenými tóny dřeva. Povrchová struktura ST15 Smoothtouch Velvet je také neutrální a vyznačuje se snadnou údržbou.
Zadní obkladová deska do kuchyně Egger je lehce udržovatelná a vysoce odolná proti nárazům a oděrům, díky povrchové úpravě kvalitním HPL laminátem. Jedná se o dekorativní materiál na bázi dřeva, potažený melaninovou pryskyřicí. Nosným materiálem je dřevotřísková deska. Obkladová kuchyňská deska se jednoduše udržuje v čistotě, použitím běžných čistích prostředků. K odstranění nečistoty nedoporučujeme používat ostré předměty.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce EGGER
UCPS kód 2229526
Pozice v kategorii 921. (v Kuchyňské linky)
Pozice v kategorii 33062. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.