EGGER zadní obkladová deska do kuchyně F094 ST15 Mramor Cipollino černá měď

Značka: prodejce neuvedl

EGGER zadní obkladová deska do kuchyně F094 ST15 Mramor Cipollino černá měď

Popis produktu

Základní cena s DPH je za jeden běžný metr. Obkladovou desku dodáme v délce 200 nebo 400 centimetrů. Výška desky je 64 cm a hloubka 0,9 cm. Cena se zvýší podle délky, kterou si vyberete (viz volby níže). Pozn.: barva na fotografiích se mohou lehce lišit od skutečnosti. 
Barva a charakter
Dekor Mramor Cipollino černá měď má velmi živý vzhled s výraznou hrou barev, díky tomu je vhodný pro obkladové desky, které se mají stát centrálním prvkem kuchyně. Barevné složky dekoru se středními tóny dřeva působí velmi harmonicky. Povrchová struktura ST15 Smoothtouch Velvet je také neutrální a vyznačuje se snadnou údržbou.
Zadní obkladová deska do kuchyně Egger je lehce udržovatelná a vysoce odolná proti nárazům a oděrům, díky povrchové úpravě kvalitním HPL laminátem. Jedná se o dekorativní materiál na bázi dřeva, potažený melaninovou pryskyřicí. Nosným materiálem je dřevotřísková deska. Obkladová kuchyňská deska se jednoduše udržuje v čistotě, použitím běžných čistích prostředků. K odstranění nečistoty nedoporučujeme používat ostré předměty. Obkladovou desku můžeme dodat v délce 205 cm, nebo 410 cm. Cena se podle délky kterou si vyberet níže ve volbách příslušně zvýší (viz. volby níže).
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce EGGER
UCPS kód 2229525
Pozice v kategorii 917. (v Kuchyňské linky)
Pozice v kategorii 33036. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.