English Tea Shop Bílý čaj, borůvka a bezový květ 30 g, 20 ks bio ETS20

Značka: prodejce neuvedl

English Tea Shop Bílý čaj, borůvka a bezový květ 30 g, 20 ks bio ETS20

Popis produktu

Bílý čaj s borůvkami a bezovým květem od English Tea shop vás potěší lahodně ovocnou chutí. Bílý čaj obsahuje antioxidanty, které zpomalují procesy stárnutí. Jeho barva je jemně zelená a má povzbuzující účinky. Bílý čaj se zpracovává z mladých nerozvinutých lístků, které se suší na slunci. 


Borůvky obsahují antioxidanty, vitamín B a C, pektiny, flavonoidy, hořčík, draslík a další. Díky antioxidantům zpomalují proces stárnutí a působí antisepticky a mají zklidňující účinek. Bezový květ byl v dávných dobách považován za všelék. Podporuje normální funkci imunitního systému, čistí tělo a ničí bakterie.


English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty bio, fairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíková


Složení: bílý čaj (66%)*, citronová tráva  (18%)*, bezinka (10%)*, přírodní příchuť (5%), borůvky (1%)*


*Bio a FairtradePříprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l vody o teplotě 80 °C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte.


Tip: Bílý čaj můžete také připravit i jako ledový nápoj. Výrobce: English Tea Shop (UK) Ltd, Devonshire House, 1 Devonshire Street, London W1W 5DR


Země původu: Cejlon


Obsah: 30 g, 20 sáčků


Ean kód: 680275039846

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce English Tea Shop
UCPS kód 1912045
UPC kód (EAN) 680275039846

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.