English Tea Shop Bílý čaj plechovka 30 g, 15 ks bio ETS15

Značka: prodejce neuvedl

English Tea Shop Bílý čaj plechovka 30 g, 15 ks bio ETS15

Popis produktu

Bílý čaj v bio kvalitě v plechové dózičce v praktických pyramidkách od značky English Tea Shop vás překvapí jemnou chutí a dodá vám energii díky obsaženému teinu. Je vhodný pro chvíli relaxace a praktickou plechovou dózičku můžete opětovně použít. 


Bílý čaj má lahodnou čistou chuť a obsahují antioxidanty, které zpomalují stárnutí. Má jemně zelenou barvu a velmi lehkou a svěží chuť, která má povzbuzující účinky. Bílý čaj se zpracovává z mladých nerozvinutých lístků, které se suší na slunci. 


English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty bio, fairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíková. 


Složení: bílý čaj*


*Bio a Fairtrade


Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.


Tip: Bílý čaj můžete připravit i jako ledový nápoj. Výrobce: English Tea Shop (UK) Ltd, Devonshire House, 1 Devonshire Street, London W1W 5DR


Země původu: Cejlon


Obsah: 30 g, 15 pyramidek, 1 plechovkaEan kód: 680275030072

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce English Tea Shop
UCPS kód 2687503
UPC kód (EAN) 680275030072

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.