English Tea Shop Čaj Omlazení Wellness mandala 30 g, 20 ks bio ETS20

Značka: prodejce neuvedl

English Tea Shop Čaj Omlazení Wellness mandala 30 g, 20 ks bio ETS20

Popis produktu


Bylinný čaj Omlazení od značky English Tea Shop v bio kvalitě vás příjemně překvapí svou bylinkovou a ovocnou chutí. Díky obsahu rakytníku skvěle regeneruje a omlazuje celý organismus.


Ibišek má antivirové, analgetické a protikřečové účinky. Používá se při zvýšené teplotě a nadměrném pocení. Šípky jsou jedním z nejsilnějších antioxidantů. Obsahují vitamín C, B, A a K. Lékořice  má antibakteriální, antivirové a antioxidační vlastnosti. Zvyšuje imunitu, pomáhá při chronické únavě a tlumí bolest v krku. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než citrusové plody, proto byla uznávána jako všelék. Má protivirové a antibakteriální účinky, pomáhá obnově buněk, posiluje tkáň a regeneruje celý organismus.


English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty bio, fairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíková
Složení: ibišek (40%)*, šípek (40%)*, rakytník (9%)*, jahody (4%)*, borůvky (4%)*, ostružiny (3%)*


*Bio Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l vroucí vodou a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte.


Tip: Bílý čaj je můžete připravit i jako ledový nápoj. Výrobce: English Tea Shop (UK) Ltd, Devonshire House, 1 Devonshire Street, London W1W 5DR


Země původu: Srí Lanka


Obsah: 30 g, 20 sáčků

Ean kód: 680275043980


Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce English Tea Shop
UCPS kód 3416989
UPC kód (EAN) 680275043980

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2024

Poski.com Poski.com s.r.o.