Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

English Tea Shop Dárková kolekce Klasický pyramidek 24 g, 12 ks bio ETS12

Značka: prodejce neuvedl

English Tea Shop Dárková kolekce Klasický pyramidek 24 g, 12 ks bio ETS12

Popis produktu

Dárková kolekce Klasických pyramidek od značky English Tea Shop obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Sada obsahu 12 pyramidek nejoblíbenějších čajů. Sada je určena pro všechny milovníky čajů, hlavně pro ty, kteří rádi ochutnávají různé druhy čajů.


Zelený čaj prochází minimální oxidací, tudíž má vysoký podíl minerální látek, tříslovin a fukamarinů. Čaj je vhodný pokud chcete udržet svoji váhu a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Navíc zelený čaj obsahuje antioxidanty, které brání předčasnému stárnutí. Také má protiplísňové a hojící účinky.


Zelený čaj Sencha má jemnou a osvěžující chuť, která připomíná čerstvě posekanou trávu. Díky obsahu teinu vám dokáže nabít energii a můžete tak nahradit kávu.


Zelený čaj s jasmínem a bezinkou  vás překvapí lehkou a čistou chutí. Díky obsahu teinu Vám čaj dodá energii a povzbudí tělo i mysl.


Zelený čaj s granátovým jablkem  vás překvapí ovocnou, jemnou a osvěžující chuť. Díky obsahu teinu vám dokáže nabít energií a můžete tak nahradit kávu.


Rooibos, čokoláda a vanilka je lahodná směs bezkofeinového čaje, která má sladkou karamelovou vůni a příjemné aroma. Je vhodný pro děti, kojící a těhotné ženy.


Čaj Earl Gray má plnou chuť a výborně se hodí k snídani či místo šálku kávy. Díky obsahu teinu vás povzbudí a dodá vám energii. Můžete jej ochutit rostlinným či klasickým mlékem


English Breakfast má sytou silnou chuť, kterou si můžete dochutit cukrem či mlékem. Díky obsahu kofeinu vás čaj povzbudí, sníží únavu a pomáhá se soustředit. Vychutnejte si tradiční anglickou snídani s tímto tradičním čajem.


Super ovocný čaj  má sladce karamelovou a zároveň osvěžující chuť. Čaj je zcela bez kofeinu a proto je vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.


Bílý čaj má lahodnou čistou chuť a obsahují antioxidanty, které zpomalují stárnutí. Má jemně zelenou barvu a velmi lehkou a svěží chuť, která má povzbuzující účinky. Bílý čaj se zpracovává z mladých nerozvinutých lístků, které se suší na slunci.


Citrónová tráva, zázvor a citrusy vás příjemně překvapí svou výraznou ovocnou chutí. Osvěží tělo i mysl. Čaj je přirozeně bez teinu.


Černý čaj s citrónem má sytou, plnou a zároveň osvěžující chuť. Díky obsahu teinu Vám čaj dodá energii a povzbudí tělo i mysl. Citrón a citrónová tráva dodává černému čaji potřebné osvěžení.


Bílý čaj s borůvkami a bezovým květem vás potěší lahodně ovocnou chutí. Bílý čaj obsahuje antioxidanty, které zpomalují procesy stárnutí. Jeho barva je jemně zelená a má povzbuzující účinky. English Tea Shop nabízí čistě přírodní čaje bez syntetických příchutí a barviv. English Tea Shop nese certifikáty bio, fairtrade a veškerý obalový materiál i samotné čajové sáčky jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné. Jejich výroba je zcela bezuhlíkováSložení:


Zelený čaj: zelený čaj**


Sencha zelený japonský čaj: zelený čaj*


Zelený čaj s jasmínem: zelený čaj (93%)*, květy jasmínu (3.25%)*, bezový květ (2%)*, přírodní příchuť (1.75%)


Zelený čaj s granátovým jablkem: zelený čaj*, okvětní plátky růže*, kousky granátového jablka*, přírodní příchuť 


Čokoláda, rooibos a vanilka: rooibos*, vanilkové lusky*, kousky čokolády*, přírodní příchuť čokolády a vanilky


Earl Grey: cejlonský černý čaj**


English Breakfast: cejlonský černý čaj**


Super ovocný čaj: ibišek*, rooibos*, máta*, maliny*, jahody*, borůvky*, přírodní příchuť


Bílý čaj: bílý čaj*


Citronová tráva, zázvor a citrusy: citronová tráva*, pomerančová kůra*, zázvor*, přírodní pomerančová příchuť, přírodní mandarinková příchuť


Černý čaj s citrónem: černý čaj (74%)*, citronová tráva *(17%)*, citronová kůra (4%)*, přírodní příchuť citronu (4%), přírodní kyselina citronová (1%)


Bílý čaj s borůvky a bezovým květem: Bílý čaj (66%)*, citronová tráva (18%)*, bezinka (10%)*, přírodní příchuť (5%), borůvky (1%)*


 * Bio


** Bio a Fairtrade


 Příprava: Postupujte dle obalu.Tip: Čaje můžete připravit i jako ledový nápoj. Výrobce: English Tea Shop (UK) Ltd, Devonshire House, 1 Devonshire Street, London W1W 5DR


Země původu: Srí Lanka


Obsah: 24 g, 12 pyramidek

Ean kód: 680275060864

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce English Tea Shop
UCPS kód 3382746
UPC kód (EAN) 680275060864
Pozice v kategorii 35. (v Bylinné čaje)
Pozice v kategorii 617. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.