EPIC Discovery Neo Hot Sauce hnědá (béžová), střední, polyester 600D

Značka: prodejce neuvedl

EPIC Discovery Neo Hot Sauce hnědá (béžová), střední, polyester 600D

Popis produktu

V novém modelu Discovery Neo se snoubí elegance s užitkovostí. Nespornou předností je nadměrný objem, kterého je dosaženo i díky expandéru. Vysoce kvalitní jsou čtyři dvoukolečka Dualtrack, které zajišťují velice tichý chod. Na zadní stěně je navíc zespodu ochrana před odřením. Komfortně jsou tvarovaná pevná madla a to vysouvací lze vytáhnout do výšky 105 cm. Nejmenší verze má kvůli limitovanému rozměru a hmotnosti pouze jedno pevné madlo, ale zase má navíc velmi praktickou boční kapsu na zip. Hlavní zip je uzamykatelný do integrovaného TSA zámku. Předek zavazadla zdobí dvě kapsy, kde se rovněž vejde množství věcí nezbytných k cestování.


Vnitřek nabízí velký úložný prostor doplněný fixačními popruhy z obou stran, velkou síťovanou kapsou na zip a menší postranní kapsou rovněž na zip.


Klady a zápory:


plus dobrá značka, nový model, bohatá výbava


minus k dokonalosti chybí boční kapsa u všech velikostí 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce EPIC
UCPS kód 285317

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.