UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Esenciální oleje - Kouzlo aromaterapie SALOOS

Značka: prodejce neuvedl

Esenciální oleje - Kouzlo aromaterapie SALOOS

Popis produktu

Kouzlo aromaterapie
Dopřejte si blahodárné účinky aromaterapie v pohodlí domova. Vybrané 100% přírodní esenciální oleje z celého světa oceníte jako pomocníky v různých situacích. Dodají svěžest a nezapomenutelnou vůni vašemu domovu, podpoří psychickou pohodu, soustředění a zklidní po náročném dni. Využijete je i při nevolnosti nebo nachlazení.
V sadě Kouzlo aromaterapie se můžete těšit na tyto 100% přírodní esenciální oleje: Eukalyptus, Červený pomeranč, Lemongrass, Meduňka s citronelou, Máta peprnáObsah sady:Eukalyptus – Austrálie 10 ml Působí antisepticky, usnadňuje dýchání, napomáhá vykašlávání a je vhodný při namožených svalech.Červený pomeranč 10 ml Svou vůní šťavnatých citrusů zlepšuje náladu, osvěžuje a vytváří doma pohodovou atmosféru.Lemongrass 10 ml Energickou svěží vůní povzbuzuje organismus, napomáhá soustředění a silně pročišťuje vzduch.Meduňka s citronelou 10 ml Oblíbená povzbuzující vůně pro podporu koncentrace a dobrou náladu, dodává energii.Máta peprná 10 ml Jiskrná mentolová vůně podporuje soustředění, povzbuzuje při únavě a je vhodná při bolestech hlavy.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce SALOOS
UCPS kód 3230201
UPC kód (EAN) 8595666006289

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.