Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

EverEarth Sada ekologické farmy

Značka: prodejce neuvedl

EverEarth Sada ekologické farmy

Popis produktu

My v EverEarth se chceme podělit o pochopení pro ekologicky šetrný a udržitelný život i s těmi nejmenšími z nás. Se sadou pro biofarmu si vaše dítě může zopakovat každodenní rutinu na farmě a přitom se dozvědět něco o zdravém a udržitelném pěstování potravin. Sada obsahuje nejrozmanitější zvířata, pole se zeleninou a obilím, stodolu a mnoho dalšího. Sada bio farmy posílí kreativitu vašeho dítěte. Podporovány jsou také motorické dovednosti a koordinace ruka-oko. Rozměr výrobku: 32x22x20 cm. Pro věk od My v EverEarth se chceme podělit o pochopení pro ekologicky šetrný a udržitelný život i s těmi nejmenšími z nás. Se sadou pro biofarmu si vaše dítě může zopakovat každodenní rutinu na farmě a přitom se dozvědět něco o zdravém a udržitelném pěstování potravin. Sada obsahuje nejrozmanitější zvířata, pole se zeleninou a obilím, stodolu a mnoho dalšího. Sada bio farmy posílí kreativitu vašeho dítěte. Podporovány jsou také motorické dovednosti a koordinace ruka-oko. Pro věk od 24 měsíců. měsíců.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce EverEarth
UCPS kód 3812761
UPC kód (EAN) 6923619426853
Pozice v kategorii 204. (v Dřevěné hračky)
Pozice v kategorii 3758. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.