Fólie ochranná SilkyMatt Pro pro Samsung Galaxy S23 (SM-S911)

Značka: prodejce neuvedl

Fólie ochranná SilkyMatt Pro pro Samsung Galaxy S23 (SM-S911)

Popis produktu

body, h1, h2, h3, h4, h5, h6 {font-family: Lato, sans-serif} h3 {color: #1a4391} table {font-family: , sans-serif;border-collapse: collapse;width: 100%;}td, th {border: 1px solid #dddddd;text-align: left;padding: 8px;}tr:nth-child(even) {background-color: #dddddd;}SilkyMatt Pro

Hedvábná na dotek, nemilosrdná k poškozením.

Zvyšuje odolnost displeje až o 400 %

SilkyMatt Pro je ochranná fólie, která je bezohledná vůči každodenním rizikům. Zvyšuje odolnost displeje vašeho chytrého telefonu až o 400%! Jednou z vrstev ve vícevrstvé struktuře je mnohokrát přetestován protinárazový základ. Jeho přítomnost výrazně minimalizuje riziko poškrábání a poškození displeje při pádu na tvrdý povrch a kontaktu s ostrými předměty. Se SilkyMatt Pro si ušetříte stres za drahé výměny displejů. Můžete používat telefon kdy chcete a nosit jej tak, jak máte rádi.

Matná a hedvábná na dotek

Stačí jeden dotek a už si JI nikdy nevyměníte za jinou. Fólie SilkyMatt Pro má jedinečný matný povrch. Je hedvábná na dotek a poskytuje bezkonkurenční komfort používání chytrého telefonu za každých podmínek. Píšete zprávu na plném slunci? S fólií SilkyMatt Pro máte displej vždy pod kontrolou. Prst po displeji klouže hladce a každý kontakt s displejem je čistou radostí. Další výhodou matné povrchové úpravy je eliminace otisků prstů.

Absolutně snadné nalepení

SilkyMatt Pro je průlomem v nalepování ochran na displej! Fólie se aplikuje za mokra, což zaručuje perfektní výsledek již za prvním pokusem – bez vzduchových bublin a částeček prachu. Fólie se na displej nanáší pomocí moderního, 100% bezpečného gelu, který je součástí soupravy. Nepotřebujete žádné dovednosti ani speciální podmínky v místnosti. Nalepení za mokra se prostě nesmí nezdařit.

Samoregenerace

Se SilkyMatt Pro zapomenete na častou výměnu ochrany obrazovky. Díky inovativní technologii Self-Heal™, drobné škrábance a menší poškození viditelná na fólii zmizí do 24 hodin. Fólie má schopnost seberegenerace. Perfektně hladký a estetický povrch fólie máte zajištěn po dlouhou dobu. Je to ekologické, šetrné a pohodlné.

Sada obsahuje:

Ochrannou fólii SilkyMatt Pro™ (1ks), aplikační gel pro mokrou cestu (10ml), plastovou stěrku na rozetření bublin, čistící hadřík.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 5297578
UPC kód (EAN) 5903108522717
Pozice v kategorii 3237. (v Fólie)
Pozice v kategorii 12124. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.