Fólie ochranná SilverProtection+ pro Apple iPhone 14 Max / iPhone 14 Pro Max, antimikrobiální

Značka: prodejce neuvedl

Fólie ochranná SilverProtection+ pro Apple iPhone 14 Max / iPhone 14 Pro Max, antimikrobiální

Popis produktu

Fólie SilverProtection o tloušťce 0,21mm chrání váš smartphone před poškozením a zároveň před různými bacily a bubáky. Je perfektním doplňkem hygieny smartphonu. Perfektně sedí, provádíme přesné měření každé obrazovky smartphonu. Díky tomu vám můžeme nabídnout produkt, který dokonale vyhovuje displeji vašeho telefonu. Antimikrobiální povlak zabíjí 99% virů, bakterií, hub a plísní. Funguje 24 hodin / 7 dnů v týdnu. Fólie SilverProtection+ udržuje váše zařízení čisté.

Telefony sbírají bakterie, Váš smartphone neustále sbírá bakterie. Pokaždé, když se dotknete telefonu, přenášíte bakterie z dříve dotýkaných oblastí: kliky, zábradlí, volant. Věděli jste, že obrazovka mobilního telefonu shromažďuje až 300krát více bakterií než veřejné záchody? Věděli jste, že se dotýkáte obrazovky smartphonu více než 2 000krát denně a přenášíte do ní potenciálně nebezpečné bakterie? Na obrazovce se také hromadí vaše částečky kůže, pot, maz a zbytky make-upu.

Teplo generované zařízením vytváří vynikající podmínky pro vývoj virů, bakterií a plísní. Věděli jste, že vědecký výzkum potvrzuje možnost přenosu patogenních bakterií mezi lidmi pomocí stejného telefonu?

Fólie SilverProtection chrání celou plochu zaoblené obrazovky od okraje k okraji. Pro prodloužení životnosti byl použit materiál s pamětí Self-Heal ™ díky tomu je fólie perfektně přilnavá a sama regeneruje drobné škrábance, poškození, ke kterým dochází během používání telefonu. Self-Heal ™ vám umožní si užít dokonale hladký povrch fólie ještě déle! Navíc se fólie aplikuje mokrou cestou, tím se stavá instalace ještě snadnější.

Hlavní vlastnosti:

  • Fólie zvyšuje odolnost displeje o 400%
  • Fólie se lepí mokrou cestou
  • Antimikrobiální povlak zabíjí 99% virů, bakterií, hub a plísní
  • Samoopravná funkce s pamětí Self-Heal ™
  • po deinstalaci nezustávají žádné zbytky lepidla
  • rozměr přesně na daný telefon
  • 100% průhlednost

FAQ - Často kladené otázky:

Chrání SilverProtection film proti koronaviru (SARS-CoV-2) a snižuje riziko COVID-19? V tuto chvíli nevíme jasnou odpověď. Provádíme výzkum, který nám umožní odpovědět na tuto otázku v blízké budoucnosti.

Funguje antimikrobiální technologie stále?Ano, technologie funguje a chrání váš telefon za všech okolností.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4124040
UPC kód (EAN) 5903108486347
Pozice v kategorii 1263. (v Fólie)
Pozice v kategorii 2908. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.