Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Fólie ochranná Watch pro Garmin Venu 2 Plus (3ks)

Značka: prodejce neuvedl

Fólie ochranná Watch pro Garmin Venu 2 Plus (3ks)

Popis produktu

Ochranné sklo na chytré hodinky v provedení 3MK WATCH je kvalitní ochrana displeje Vašich chytrých hodinek. Unikátní je ale tím, že je sklo extra tenké a hlavně ohebné. Tato skla jsou vyrobena v prémiové kvalitě se značkou od firmy 3MK, sklo je vysoce kvalitní a balení obsahuje vše potřebné pro jeho instalaci na displej.

ARC fólie chrání celý povrch zaobleného displeje od okraje k okraji. Díky materiálové paměti a Self-Heal ™ je fólie perfektně přilnavá a sama regeneruje škrábance. Laserová technologie výroby ARC fólie poskytuje perfektní tvar na displeji. ARC fólie je první vysoce kvalitní ochranná fólie pro suchou aplikaci, která se nanáší bez postřiku displeje hodinek. Snadná instalace díky 4-krokovému postupu a polopropustné struktuře fólie, díky níž všechny vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin.

Hlavní vlastnosti:

  • balení obsahuje 3ks fólie
  • jednoduchá instalace
  • popere se i ze zaoblenými hranami
  • zcela průhledná fólie
  • zvyšuje odolnost o 250%

Sada obsahuje: 3mk® ARC fólii na displej (3ks), kartičku na rozetření bublin, čistící hadřík.

Instalace fólie na displej:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4010024
UPC kód (EAN) 5903108455909
Pozice v kategorii 413. (v Fólie)
Pozice v kategorii 8017. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.