Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Fotorámečky koláž 3 ks na zeď nebo stůl modré 28 x 35 cm MDF

Značka: prodejce neuvedl

Fotorámečky koláž 3 ks na zeď nebo stůl modré 28 x 35 cm MDF

Popis produktu

Vystavte si své nejcennější okamžiky v módních fotorámečcích. Vaše vzpomínky tak budou stylově zvěčněny na viditelném místě, kde se stanou středem pozornosti.Fotorámečky mají klasické rovné linie a oživí prázdné stěny ve vašem interiéru moderním nádechem. Zadní deska z MDF s PS materiálem na přední straně slouží jako ochrana. Fotografie je možné snadno vyměnit díky pojistce na zadní straně.Vytvořte si svou vlastní nástěnnou galerii z fotografií rodiny, přátel nebo krajiny s těmito fotorámečky. Lze je vystavit vodorovně i svisle, na stěnu nebo na stůl v obývacím pokoji, ložnici, kanceláři nebo třeba na koleji.Barva: modráMateriál: PVC, MDF, PS (polystyren)Rozměry: 28 x 35 cm (Š x V)Tloušťka zadní desky: 2 mmLze jednoduše otevřít a kdykoli přidat další fotografiiPověste si je za háček na stěnu nebo je pomocí podstavce postavte na stůlBalení obsahuje:3 x fotorámeček
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3967491
UPC kód (EAN) 8720286486535
Pozice v kategorii 329. (v Klipy a rámečky)
Pozice v kategorii 13396. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.