Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Fotorámečky koláž 5 ks na zeď nebo stůl stříbrné 30 x 30 cm MDF

Značka: prodejce neuvedl

Fotorámečky koláž 5 ks na zeď nebo stůl stříbrné 30 x 30 cm MDF

Popis produktu

Vystavte si své nejcennější okamžiky v módních fotorámečcích. Vaše vzpomínky tak budou stylově zvěčněny na viditelném místě, kde se stanou středem pozornosti.Fotorámečky mají klasické rovné linie a oživí prázdné stěny ve vašem interiéru moderním nádechem. Zadní deska z MDF s PS materiálem na přední straně slouží jako ochrana. Fotografie je možné snadno vyměnit díky pojistce na zadní straně.Vytvořte si svou vlastní nástěnnou galerii z fotografií rodiny, přátel nebo krajiny s těmito fotorámečky. Lze je vystavit vodorovně i svisle, na stěnu nebo na stůl v obývacím pokoji, ložnici, kanceláři nebo třeba na koleji.Barva: stříbrnáMateriál: PVC, MDF, PS (polystyren)Rozměry: 30 x 30 cm (Š x V)Tloušťka zadní desky: 2 mmLze jednoduše otevřít a kdykoli přidat další fotografiiPověste si je za háček na stěnu nebo je pomocí podstavce postavte na stůlBalení obsahuje:5 x fotorámeček
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3967417
UPC kód (EAN) 8720286485743
Pozice v kategorii 260. (v Klipy a rámečky)
Pozice v kategorii 13325. (v Hračky, papírnictví a modelářství)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.