Fujifilm INSTAX LINK WIDE - Ash White

Značka: prodejce neuvedl

Fujifilm INSTAX LINK WIDE - Ash White

Popis produktu

Zábavné a praktické funkce
Tiskárna Fujifilm Instax WIDE Link nabízí uživatelum radu funkcí, díky nimž si mohou nejen navždy zvecnit vzpomínku na papír Instax Wide, ale doplnit ji komentárem ci jinak dozdobit. Aplikace Instax Link WIDE, která je k tisku nezbytná a lze ji nainstalovat na smartphony s operacním systémem Android a iOS, vám umožní opatrit snímek QR kódem, pod nejž mužete nahrát audionahrávku, tajnou zprávu, webový odkaz nebo GPS souradnice.

Krome toho vám nabídne ruzné druhy rámecku, na 30 filtru, možnost vytvárení koláží z více fotek a pridání i rucne psaného textu do vytišteného obrázku nebo také doplnení fotografie samolepkou. Mužete také importovat nácrtky. Tisknout nemusíte pouze z fotografií, ale mužete vybírat i z jednotlivých povedených záberu ve videu.

Dále vám aplikace umožní tisknout fotografie ve dvou barevných režimech - Instax Rich zvýraznuje teplé tóny a barvy na fotografii jsou pak sytejší, Instax Neutral klade duraz na prirozené tóny snímku.

Dlouhá výdrž a snadné použití
Telefon se k tiskárne pripojuje pres Bluetooth. Na jedno nabití tiskárna vytiskne až 100 snímku, pricemž vytištení jednoho trvá 12 vterin. Krome smartphonu je tiskárna kompatibilní s fotoaparátem Fujifilm X-S10, z nehož mužete snímky posílat rovnou bez použití telefonu.

Soucástí balení je krome samotné tiskárny a USB kabelu také praktický stojánek a poutko.

Technická specifikace
kompatibilní film: Instax WIDE (rozmer 62 x 99 mm)
podporovaná velikost snímku: 800 x 1260 px
tiskové rozlišení: 318 dpi (12,5 pixelu na mm)
úrovne tisku: 256 úrovní na barvu (RGB)
rozhraní: Bluetooth 4.2
podporované formáty snímku: JPEG, PNG, HEIF, DNG
baterie: Li-On
doba nabíjení: 80-120 minut (v závislosti na teplote a aktuální úrovni nabití)
výdrž baterie: cca 100 snímku
hmotnost: 340 g
Rozměry: 139 × 127,5 × 33,7 mm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Fujifilm
UCPS kód 3708317
UPC kód (EAN) 4547410455632

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.