Fujifilm INSTAX MINI 11 - Green

Značka: prodejce neuvedl

Fujifilm INSTAX MINI 11 - Green

Popis produktu

Selfie snímky vytvoříte jednou rukou » Snadné pořízení fotografií kdekoli díky automatické expozici » Fotografie velikosti 86 x 54 mm typ Mini Fujifilm Instax Mini 11, instatní fotoaparát Předně to bude snazší nastavování expozice díky novému režimu Automatic Exposure, který změří množství ambientního světla pro spolehlivější výsledky. Další novinkou je Selfie Mode, který se dá použít nejen pro focení selfie (čemuž dopomáhá malé zrcátko na objektivu), ale i detailů. Stačí jen vysunout přední část objektivu a fotoaparát pak bude schopen zaostřit na kratší vzdálenosti od 30 do 50 cm. Vyměnitelná tlačítka spouště pro vytvoření vlastního vzhledu fotoaparátu (2 druhy v balení aparátu Glow a Jewel).
Hlavní funkce fotoaparátu Nyní je jednodušší zachytit jasné fotografie kdekoli - zachycuje jasné pozadí a jasné objekty i v tmavých scénách. Vysoce výkonný blesk automaticky vypočítá okolní jas a upraví odpovídajícím způsobem rychlost závěrky - není třeba žádných zvláštních nastavení. Selfie a portrétní snímky nikdy nevypadali lépe - jednoduše vytáhněte objektiv a okamžitě přepněte do režimu Selfie. Stiskněte vypínač a objektiv se automaticky vysune. Vytáhněte okraj objektivu směrem ven. Když uvidíte značku „SELFIE ON“, je to v režimu Selfie. Svůj obraz můžete zkontrolovat zrcadlem vedle objektivu. Používejte režim Selfie pro fotografování objektu ve vzdálenosti 30 až 50 cm, abyste měli vždy jasný snímek zblízka.
Přizpůsobte si svůj fotoaparát - součástí dodávky jsou dvě tlačítka spouště (Glow a Jewel) a popruh (vždy odpovídá barvě fotoaparátu). TECHNICKÁ SPECIFIKACE: objektiv: 60 mm, f/12.7 minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm elektronická závěrka: 1/2 - 1/400 dosah blesku: 30 cm - 2,7 m hledáček: zvětšení 0,37x výdrž baterií: 10 balíčků filmu doba vyvolávání filmu: cca 90 sekund automatické vypnutí: po 5 minutách hmotnost: 293 g rozměry: 107,6 x 121,2 x 67,3 mm OBSAH BALENÍ: fotoaparát Instax Mini 11 popruh s poutkem na ruku set dvou dekoračních knoflíků pro spoušť (Glow a Jewel) AA baterie 2ks manuál (návod) v češtině Balení neobsahuje žádný film a je nutné si ho dokoupit zvlášť. Nevhodné pro děti do 3 let.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Fujifilm
UCPS kód 4490539
UPC kód (EAN) 4547410477733
Pozice v kategorii 16. (v Ostatní foto a video technika)
Pozice v kategorii 25379. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.