G21 Vyvýšený záhon G21 Crop 106 x 106 x 27, WPC, Eben

Značka: prodejce neuvedl

G21 Vyvýšený záhon G21 Crop 106 x 106 x 27, WPC, Eben

Popis produktu


Odolný bezúdržbový vyvýšený záhon G21 Crop s výškou 27 cm s plochou 0,9 m2 pro větší úrodu zeleniny i pěstování bylinek nebo květin. Prvotřídní materiál, snadná montáž, vynikající vlastnosti.
Česká značka, česká kvalita
Vyvýšené záhony G21 vyrábíme v jižních Čechách a dáváme si na nich opravdu záležet. Záhon G21 Crop je odolný a stálobarevný. Nemusíte se o něj nijak starat, protože je naprosto bezúdržbový. Díky kvalitnímu materiálu, výbornému provedení  a snadné montáži tak získáte praktický záhon, který zvýší a zlepší vaši úrodu a bude vaší zahradě slušet.
Vyvýšený záhon G21 Crop má k osetí/osázení plochu 0,9 m2, stěny jsou silné 2,5 cm a výška vyvýšeného záhonu je
27 cm.
Kvalitnější zemina = větší a lepší úroda
Vyvýšený záhon G21 Crop můžete umístit kdekoliv. Na zatravněné ploše i na suché nebo písečné půdě.
Vyvýšené záhony G21 Crop mají spoustu předností. K už zmíněnému kvalitnímu a bezúdržbovému materiálu patří i snadná montáž a především lepší úroda.
Do záhonu si můžete připravit kvalitnější zeminu, takže pěstované rostlinky, bylinky nebo květy dostávají víc živin a jsou i chráněny před škůdci, jako jsou například slimáci.

V záhonu s výškou 27 cm můžete využít i výhod vrstvení. 
2vrstvý systém – vrstva kompostu a vrstva horního substrátu
3vrstvý systém – drenážní vrstva (větve a dřevo), vrstva kompostu a vrstva horního substrátu. 
Teď už vás při plení záda ani kolena bolet nebudou
Jedním z důvodů vysoké obliby vyvýšených záhonů je jejich lepší přístupnost. K práci s rostlinami se nemusíte tolik ohýbat, takže vás nebudou bolet záda či kolena jako při práci s běžnými záhony v půdě. 
Vyvýšené záhony G21 Crop jsou i hezčí a zahrada díky nim působí úpravnějším a uspořádanějším dojmem. 
Proč zrovna WPC vyvýšený záhon? 
Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.
Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Vyvýšené záhony a velkoobjemové květináče tak nepotřebují další údržbu nebo nátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.
WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd.
Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.
Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.
Životnost – WPC materiál má životnost až 20 let. Nedochází u něj vlivem teplotních rozdílů ke změnám tvaru ani barvy, odolává povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům.
Hlavní přednosti

Bezúdržbový vyvýšený záhon s výškou 27 cm
Lepší přístupnost oproti klasickým záhonům
Česká značka, česká kvalita - vyrobeno v jižních Čechách
Naprosto bezúdržbový, stálobarevný a odolný WPC materiál

Specifikace

Materiál: WPC
Výška: 27 cm
Plocha pro pěstování: 0,9 m2
Tloušťka stěny: 2,5 cm
Vnitřní rozměry: 95 x 95 cm
Vnější rozměry (Š x V x H): 106 x 27 x 106 cm
Hmotnost: 20,6 kg

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce G21
UCPS kód 3558447
Pozice v kategorii 57. (v Květináče a truhlíky)
Pozice v kategorii 4718. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.