G21 WPC dlaždice G21 Palmyra, Incana, balení 11 ks

Značka: prodejce neuvedl

G21 WPC dlaždice G21 Palmyra, Incana, balení 11 ks

Popis produktu


WPC dlaždice G21 Palmyra jsou součástí komplexního podlahového systému G21 a je vhodné je použít jako exteriérovou podlahovou krytinu. Splňují vysoké kvalitativní nároky a zároveň jsou cenově dostupnější než jiné druhy podlahových krytin.
Hlavní přednosti

Ideální venkovní podlahová krytina
Rychlá a jednoduchá montáž
Odolný a bezúdržbový materiál
Udržení barvy dlaždic i při vystavení slunečnímu záření
Cenová výhodnost pořizovacích nákladů
Dlouhá životnost
Protiskluzový povrch pro větší bezpečnost

Jednoduchá montáž dlaždic
Dlaždice G21 mají velice snadnou a rychlou montáž i demontáž. Jednoduše je spojujete zaklapnutím podkladových nosných umělohmotných konstrukcí sousedních dlaždic. Jejich okraje směřující do volného prostoru poté osadíte přechodovou lištou.
Odolný a bezúdržbový materiál
Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový.
Vlastnosti tohoto materiálu dosahují kvalit prken z exotických dřevin a zároveň jsou ale výrazně cenově dostupnější. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 tedy navenek vypadají jako ze dřeva, ale na rozdíl od dřevěných krytin u nich není zapotřebí další údržba nebo nátěry. Oproti klasickému plastu mají zase vysokou stálobarevnost a jsou odolnější vůči teplotním výkyvům.
WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí jako je např. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz, atd. Využijete ho tedy na venkovních terasách, plochách kolem bazénu, na balkoně, apod.
Co dále budu potřebovat?
Pro vybudování podlahy budete k WPC dlaždicím potřebovat přechodové lišty G21, které naleznete v naší nabídce. Používají se na zakrytí rozdílů mezi výškově různými typy podlah a poskytují především estetický dojem a bezpečnost při užívání.
Jaké to má výhody?
Bezúdržbovost – materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat pomocí nejrůznějších nátěrů a čistí se jednoduše pomocí vody.
Stálost – WPC materiál je probarven v celé hmotě, tudíž nedochází v průběhu času ke změnám jeho barvy. Na rozdíl od dřevěných materiálů nemá různé pohledové vady jako například suky, apod.
Úspora nákladů – Cenová výhodnost pořizovacích nákladů na kompletní terasu či jinou podlahovou plochu.
Životnost – WPC terasy a podlahy mají životnost až 20 let. Na rozdíl od teras z exotického dřeva nedochází ke kroucení nebo třískování prken. Odolávají povětrnostním vlivům a dřevokazným škůdcům. WPC kazety jsou také odolné vůči slané a chlorované vodě, a jsou tedy vhodné k bazénům.
Bezpečný a protiskluzový povrch – Na rozdíl od dřevěných teras můžete po WPC terasách a podlahách chodit klidně i na boso, jelikož vám nebude hrozit zadření třísky. Jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou, takže je můžete využívat u bazénů či za deště.
Specifikace

Značka: G21
Materiál: WPC
Rozměr dlaždice (výška x šířka x délka): 2,3 x 30 x 30 cm
Hmotnost: 1,25 kg
Rozměry balení: 32 x 32 x 23 cm
Hmotnost balení: 14,38 kg
Barevné provedení: Incana

Poznámka: V balení je 11 ks dlaždic; jsou prodávány po baleních či po jednotlivých kusech. Uvedená cena je za 11 ks dlaždic.
Obsah balení

WPC dlaždice G21 Palmyra, Incana, balení 11 ks

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce G21
UCPS kód 5097715
UPC kód (EAN) 8595627423612
Pozice v kategorii 86. (v Podlahy)
Pozice v kategorii 15427. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.