Gelové černé pouzdro / kryt LEATHER na SAMSUNG A135 Galaxy A13 4G

Značka: prodejce neuvedl

Gelové černé pouzdro / kryt LEATHER na SAMSUNG A135 Galaxy A13 4G

Popis produktu

Gelové pouzdro LEATHER je vyrobeno z kvalitního pružného gelu (TPU) se zadní vyztuženou vrstvou. Boky krytu jsou měkké, aby se dal mobil do krytu pohodlně vložit. Zadní část je tvrdší a z vnějšku na ní naleznete tu nejkvalitnější eko kůži. Kůže má texturu pravé kůže, takže ji od té pravé nelze rozeznat. Nechceme přeci, aby kvůli krytu na mobil umřelo zvířátko. V zadní části nepřehlédnete drobné zlaté lemování, které dává krytu opravdu luxusní vzhled.

Pouzdro je vyrobeno tak, že přesně pasuje pouze na uvedený mobilní telefon. Nelze je použít na žádný jiný. U pouzdra naleznete vždy otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává dokonalou ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům a ošoupání.

Výhody:

skvěle padne na mobil ochrání proti pádu, odřeninám a škrábancům minimální rozměry - nezvětšuje mobil luxusní vzhled s nejkvalitnější eko kůží

Barevný odstín pouzdra i provedení se může mírně lišit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 3662806
UPC kód (EAN) 5903396147418
Pozice v kategorii 4366. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 5106. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.