Gelové černé pouzdro MERCURY iJelly na SAMSUNG J330 Galaxy J3 (2017)

Značka: prodejce neuvedl

Gelové černé pouzdro MERCURY iJelly na SAMSUNG J330 Galaxy J3 (2017)

Popis produktu

Praktické ochranné pouzdro na mobilní telefon je vyrobeno z kvalitního a tužšího gelového materiálu. Pouzdra typu od firmy MERCURY v povedení iJelly se vyznačují tím, že materiál má metalický nádech. Díky tomu má pouzdro překrásný třpytivý efekt a působí jako metalická barva.

Pouzdro přesně kopíruje tvar telefonu, takže při manipulaci nijak nepřekáží. Ergonomický tvar zajišťuje, že telefon lze bez problémů běžně užívat, to znamená, že obsahuje otvory nebo prolisy pro ovládací prvky telefonu (boční tlačítka, fotoaparát, otvor pro sluchátka, atd.) a není třeba pouzdro při běžném užívání z telefonu sundávat. Zvolený materiál umožňuje telefon ochránit před škrábanci, odřeninami a dokonce dokáže zmírnit následky pádu na zem. Pouzdro mírně přesahuje přes okraj displeje, takže i částečně chrání displej. Pokud telefon položíte na stůl displejem dolů, stále bude telefon sedět na gelovém pouzdře.

Nabízíme originální výrobek MERCURY, zabalen v originálním boxu.

Barevný odstín pouzdra i provedení se může mírně lišit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4181553
UPC kód (EAN) 8806164394014
Pozice v kategorii 5530. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 10344. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.