Gelové růžové pouzdro / kryt ROAR RING na APPLE iPhone 13 (6.1)

Značka: prodejce neuvedl

Gelové růžové pouzdro / kryt ROAR RING na APPLE iPhone 13 (6.1)

Popis produktu

Gelové pouzdro ROAR RING je vyrobeno z kvalitního pružného gelu (TPU). Pouzdro lze různě ohýbat, kroutit a nemusíte se bát, že by se kryt jakkoliv poškodil. Pokud jej navléknete na svůj telefon, skvěle na něj padne. Tloušťka gelu se pohybuje kolem 2mm a zbytečně tak nezvětšuje Váš mobil. Díky pružnému materiálu dodává telefonu vysokou ochranu proti pádu a různým škrábancům.

Na zadní straně najdete víceúčelový selfie ring. Ten lze využít jako stojánek, nebo jej lze navléknout při práci s mobilem na prst, nebo uchytit do magnetického držáku do auta. Selfie ring je samozřejmě otočný, takže vždy najdete tu správnou polohu.

Pouzdro je vyrobeno tak, že přesně pasuje pouze na uvedený mobilní telefon. Nelze je použít na žádný jiný. U pouzdra naleznete vždy otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává dokonalou ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům a ošoupání.

Výhody:

skvěle padne na mobil ochrání proti pádu, odřeninám a škrábancům minimální rozměry - nezvětšuje mobil otočný selfie ring pro mnoho využití

Barevný odstín pouzdra i provedení se může mírně lišit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 3732276
UPC kód (EAN) 5903396125089
Pozice v kategorii 955. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 1306. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.