UPOZORNĚNÍ: Dne 29.9.2023 nebude fungovat telefonická podpora z důvodu dovolené. Budeme tu pro Vás opět 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Gelový kouřový CRYSTAL kryt na XIAOMI Redmi 10C

Značka: prodejce neuvedl

Gelový kouřový CRYSTAL kryt na XIAOMI Redmi 10C

Popis produktu

Kryt typu CRYSTAL DIAMOND je vyrobeno z extra odolného TPU o tloušťce 2mm. Můžeme jej tak zařadit mezi odolné typy pouzder na mobilní telefony. Odolné TPU chrání proti tvrdšímu zacházení, tlumí rázy, aby se zbytečně nepřenášeli na mobilní telefon. U tohoto provedení je kladen velký důraz na ochranu fotoaprátu, takže kryt zakrývá celou soustavu fotoaparátů, kromě prostoru pro samotné čočky. Zároveň je kolem celé krytky vyvýšený rámeček, tím se zvyšuje ochrana.

Vzhled je doladěn prvky, které připomínají diamanty, kde všude jsou, to už musíte zjistit sami.

Pouzdro je vyrobeno tak, že přesně pasuje pouze na uvedený mobilní telefon. Nelze je použít na žádný jiný. U pouzdra naleznete vždy zhotovené otvory pro fotoaparát, nabíjecí konektor, sluchátka apod. Nechybí ani výřezy pro ovládací tlačítka telefonu. Pro běžné užívání telefonu není vůbec nutné jej z pouzdra vyndávat. Kryt Vám ochrání u telefonu zadní část, boky a částečně i displej telefonu. Mírně přesahuje přes hranu displeje. Díky dobře zvolenému materiálu se toto pouzdro stává dokonalou ochranou Vašeho mobilního telefonu. Pouzdro chrání hlavně proti škrábancům, ošoupání a nárazům.

Výhody:

skvěle padne na mobil vysoká ochranna z 2mm TPU ochrana fotoaparátu diamantové detaily

Barevný odstín pouzdra i provedení se může mírně lišit.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4635792
UPC kód (EAN) 5900217959373
Pozice v kategorii 1939. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 4193. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.