Gepa Bio mléčná čokoláda Garam Masala, 100 g

Značka: prodejce neuvedl

Gepa Bio mléčná čokoláda Garam Masala, 100 g

Popis produktu

Mimořádná bio mléčná čokoláda s 37 % Fair Trade kakaa z Dominikánské republiky a Svatého Tomáše, kokosovými lupínky a orientálním dotekem v podobě indické směsi koření Garam másala. Garam másala je pikantní směs koření především z Indie a Pákistánu, kde se však v jednotlivých regionech či i vesnicích a rodinách připravuje z odlišných ingrediencí nebo alespoň v různých poměrech surovin. 


Čokoláda využívá jen skutečné kakaové máslo, zřekla se jiných tuků i sójového lecitinu a dalších emulgátorů.


Kvalitní Fair Trade suroviny

Fair Trade kakao pochází od drobných pěstitelů z Dominikánské republiky a Svatého Tomáše ze sdružení CECAQ-11, které je na ostrově průkopníkem spravedlivého obchodu. Fair Trade i zde zlepšuje životní podmínky zemědělců a nabízí jejich dětem budoucnost. Třtinový cukr pak dodává sdružení Manduvirá z Paraguaye. Použité bio mléko pak pochází od družstevních mlékáren Berchtesgadener Land, které prošly jako vůbec první mlékárny v Německu certifikací Naturland Fair. Pro ekologické zemědělce v podhůří Alp „Fair“ znamená, že za bio mléko dostanou férovou cenu a své farmy tak mohou provozovat i nadále.


Obal čokolády nevyužívá hliník, ale ekologicky šetrný a kompostovatelný film NatureFlex, který se skládá z 90-94 % obnovitelné celulózy. Dle normy tak 90 % vnitřního obalu v kompostu do 90 dní shnije. 


Složení: surový třtinový cukr, sušené plnotučné mléko (24 %), kakaové máslo, kakaová hmota, kokosové vločky (6 %), směs koření Garam Masala, vanilkový extrakt. Obsah kakaa min. 37 %. Může obsahovat stopy ořechů a lepku.

Energetická hodnota:
2 367 kJ/569 kcal


 Tuky:
38,9 g


      z toho nasycené mastné kyseliny:
25,5 g


 Sacharidy:
44,8 g


      z toho cukry:
43,1 g


 Bílkoviny:
8,1 g


 Sůl:
0,23 g 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Gepa
UCPS kód 1966112
UPC kód (EAN) 4013320295854
Pozice v kategorii 23. (v Čokolády)
Pozice v kategorii 381. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.