UPOZORNĚNÍ - v pátek 29.10.2021 nebude k dispozici telefonická podpora Memarku – budeme tu pro vás opět v pondělí 1.11.2021.

Gepa Bio nugátový krém Cocoba s lískovými oříšky, 400 g

Značka: prodejce neuvedl

Gepa Bio nugátový krém Cocoba s lískovými oříšky, 400 g

Popis produktu

Lahodný oříškovo nugátový krém z těch nejlepších přírodních surovin bez genetických úprav. Vynikající lískové ořechy, aromatické kakao z Dominikánské republiky a jemný třtinový cukr z Paraguaye zaručují chuťový zážitek, se kterým se výborně startuje den. Bio čokoládová pomazánka bez konzervantů i bez emulgátorů s ideální konzistencí, která se snadno roztírá, ale neztéká. 


Kvalitní Fair Trade suroviny

Aromatické fair trade kakao pochází od drobných pěstitelů ze sdružení COOPROAGRO v Dominikánské republice. Jemný třtinový cukr pak dodává sdružení Manduvirá z Paraguaye. Certifikovaný odpovědný bio palmový olej pochází z Ghany od Serendipalm s certifikací Fair for Life. Jde o vůbec první projekt na světě, který od roku 2009 nabízí Fair Trade a bio palmový olej. Fair trade zlepšuje životní podmínky zemědělců a nabízí budoucnost i jejich dětem. 


Složení: surový třtinový cukr, slunečnicový olej, palmový olej (z udržitelného projektu), lískové ořechy (13 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (7 %), sušené odstředěné mléko. Může obsahovat stopy mandlí a sóji. Všechny suroviny jsou bio.

Energetická hodnota:
2417 kJ/581 kcal


 Tuky:
39,7 g


      z toho nasycené mastné kyseliny:
9,5 g


 Sacharidy:
49,0 g


      z toho cukry:
46,9 g


 Bílkoviny:
5,3 g


 Sůl:
0,1 g 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Gepa
UCPS kód 1966163
UPC kód (EAN) 4013320093122
Pozice v kategorii 6. (v Čokoládové a ořechové pomazánky)
Pozice v kategorii 339. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.