Gepa Lila rýže z Laosu, 500 g

Značka: prodejce neuvedl

Gepa Lila rýže z Laosu, 500 g

Popis produktu

Velmi zvláštní kombinace tří druhů rýže - bílé dlouhozrnné a krátkozrnné rýže a rýže s tmavě fialovými zrny, které rýži po uvaření barví do fialova. Rýže je tak požitkem pro svou chuť i vzhled. Navíc se dá díky svým lepivým vlastnostem i perfektně tvarovat.


Fialová rýže je specialitou i v zemi svého původu a je připravována hlavně pro zvláštní slavnostní příležitosti. U nás se hodí pro zvláštní kulinářské příležitosti a stane se exotickým poutačem na slavnostní tabuli.


Tato specialita je pěstována malorolníky žijícími v horách severně od města Vientiane. Rolníci jsou členy organizace Lao Farmer's Products, která jim radí při pěstování i prodeji jejich produktů a pomocí fair trade systému dosáhnout vyšších příjmů.


Složení: 40 % bílá dlouhozrnná rýže, 40 % bílá kulatozrnná rýže (místní odrůda rýže Kanoy), 20 % fialová (lila) rýže. Může obsahovat stopy ořechů, sezamu a lepku.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Gepa
UCPS kód 1966091
UPC kód (EAN) 4013320081013
Pozice v kategorii 1. (v Rýže)
Pozice v kategorii 801. (v Potraviny)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.