GPS lokátor s odposlechem a nahráváním, magnetický

Značka: prodejce neuvedl

GPS lokátor s odposlechem a nahráváním, magnetický

Popis produktu

Tento miniaturní GPS lokátor je kompaktní GEO lokátor o rozměrech 42x26x15 mm. Poloha je určována jak pomocí GPS, tak i GSM vysílačů nebo lokální WIFI sítě. Tím je zajištěné určení polohy i v podzemních parkovištích, tunelech či jiných místech bez signálu GPS družic.
Jednotka komunikuje pomocí vložené SIM karty (v případě online sledování v aplikaci musí být tato SIM karta datová) je vybavena SOS tlačítkem pro případ nouze. Funkce „Call-back“ Vám navíc umožní použít lokátor jako vzdálený odposlech. Magnet v krytu lokátoru zajištuje okamžitou instalaci na kovové povrchy. Díky možnosti vložení SD karty můžete skrytě nahrávat hovory v okolí lokátoru.
Ve chvíli nečinnosti se lokátor přepne do spícího režimu, který výrazně prodlužuje výdrž baterie, jednotka se sama aktivuje pohybem.
HLAVNÍ FUNKCE

GEO lokace v nastavitelných intervalech (1–120 minut)
Určení polohy pomocí GPS/GSM/WIFI
Vzdálený odposlech
Zpětné volání-aktivace zvukem
Nahrávání na SD kartu(max.32GB, není součástí
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Popron
UCPS kód 5023289
Pozice v kategorii 6. (v Ostatní)
Pozice v kategorii 118. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.