GRASS Čisticí prostředek na sklo "Apartament series А3+"

Značka: prodejce neuvedl

GRASS Čisticí prostředek na sklo "Apartament series А3+"

Popis produktu

Koncentrovaný čisticí prostředek na sklo, zrcadla, plasty a chrom, křišťál, keramiku a porcelán. Lze jej použít k čištění monitorů a televizních obrazovek, skříňového i jiného nábytku a prosklených vitrín. Dodává povrchu antistatické vlastnosti. Nezanechává škrábance, poskytuje maximální lesk beze šmouh. Ekonomické použití. 


Dávkování: koncentrát se ředí 1:10. 


Použití: Nastříkejte připravený roztok na houbu nebo ubrousek a očistěte povrch. Do sucha otřete suchou papírovou utěrkou nebo hadříkem, který nepouští vlákna.


Složení: ≥30% čištěná voda, <5% isopropanol, neiontové tenzidy, parfemováno, barvivo.  Podmínky skladování: skladujte při teplotách mezi + 5 ° C a + 35 ° C. Vyhněte se přímému slunečnímu záření. 


Trvanlivost: garantovaná trvanlivost - 18 měsíců od data výroby v originálním neotevřeném balení. Datum výroby a číslo šarže jsou uvedeny na obalu


BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ: uchovávejte mimo dosah dětí! V případě zasažení očí vypláchněte vodou. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte současně s jinými čisticími prostředky. Před použitím vyzkoušejte na malém, nenápadném místě.


 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce GRASS
UCPS kód 3158585
UPC kód (EAN) 4650067526171
Pozice v kategorii 11. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 114. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.